Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság a markas vagy a...

Manapság a markas vagy a markatlan boxer alsó a menő?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Passzoljon a méret legyen tiszta és ne legyen szakadt.

Többi nem számít.

2017. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megint divatba jon az alsonadrag mutogatas?

Szerintem igazabol eleg ha kenyelmes es nem driftes hatul. ;)

2017. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy a márka.

Ha egy szerényebb anyagi helyzetben lévő fiú/lány meglát egy márkás boxeralsót, akkor lehet, hogy kellemetlenül fogja érezni magát, amiért neki nem telik ilyenre.

De ha tehetősebb körökben (is) mozogsz, akkor előny is lehet.

2017. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint kinek? A páromnak van márkás és márkátlan alsója is de nem azért vett márkásat, mert mindenáron olyat akart. Hanem épp ott nézelődtünk és kellett is neki, ezért vett.

Akinek nem számít a pénz, hidd el nem veri úgy a nyálát a nagy márkákra, mint a kispénzesek akiknél nagy szó ha vesznek valami márkásat. Jó ha esetleg ebből a szemszögből is nézitek a dolgokat. Kifejezetten a pénztelenek témája a márka kérdése.

2018. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer áldoztam pénzt drágább márkásra soha többet, 2 db vettem, fél éven belül tönkre is mentek a gumi ki nyúlt másikon elszakadt, nem azért mert csak azokat használtam, úgy voltam vele hogy felejtős többet biztos nem veszek drága ilyen olyan márkásat alsókat, tehát úgy voltam vele tökéletesen jó az ezer ft kínaiba vásárolt, ez a hagyományos szürke mintás lengős boxer alsó, strapabíró, nincs elszakadva stb, max kicsit meg nyúlva de az nem baj még bővebb kényelmesebb.
2021. nov. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!