Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újabban nem divat vizsgara...

Újabban nem divat vizsgara költözni? (Fehér ing/blúz)

Figyelt kérdés

Ültem vizsga előtt a folyóson a BME-n és kb mindnekin póló van, 1-2 emberen fehér

Úgy tudtam, hogy illik kiöltözni szépen


2017. dec. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írásbelire fölösleges.
2017. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelire és szigorlatra igen, de egy írásbelire minek?
2017. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szóbelire mindig kiöltözött mindenki (ELTE és Károli bölcsészkar)... persze mindig volt 1-2 kivétel.

Viszont pl... jó, a vizsgákról nem tudok, de pl. konferenciákra nőnemű ismerősöm vegyészkaron tök lazán volt öltözve, pedig a dresscode elegáns volt... és miért? Mert sajnos ha egy nő a vegyészek közül ad magára, kinézik maguk közül. Hogy jaj, ez csak egy nő, ezt cska a divat meg a ruci érdekli, és csak arról hiszik el, hogy tényleg érdekli a dolog, aki egy picit slamposabb. Nem úgy értve, hogy nem mossa a haját stb., de pl. nem ingben/blúzban volt, hanem egy nejlonos anyagú fehér műszatén pólóban fekete zsebbel, balerinacipőben, csőnadrágban.

Írásbelire öltözik ki a halál...

2017. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Szóbelire illik, írásbelire tökmindegy.
2017. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk (Corvinus) szóbelire se nagyon szoktunk. Lehet csak az én szakomon, vagy nem tudom :) Nem olyan nagy ügy egy szóbeli.

Államvizsgára már nyilván kiöltöznék, írásbelire meg eszembe se jutna.

2017. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk van olyan tanar, aki ha nem vagy kioltozve, ki is hajit szobelirol, egybol megbuktal, mert nem tisztelted meg. De irasbelire tenyleg nem szokas, felesleges. Ennek ellenere, ha te szeretnel kioltozni, akkor semmi akadalya. Van olyan, aki eloadasokra meg szeminariumokra is minden aldott nap kioltozve jar. Ot se nezi ki senki.
2017. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!