Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap láttam egy star warsos...

Tegnap láttam egy star warsos pulcsit a moziban, hol vehetnék olyat?

Figyelt kérdés
Női pulcsi, egyszerű fekete, csillagok vannak rajta és egy piros star wars felirat az elején. Nem kérdeztem meg tőle honnan van, reméltem hamar meglelem a neten, de sajna nem :(

2017. dec. 14. 10:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(jah és azért is tetszett, mert a star wars feliraton nem volt más felirat)
2017. dec. 14. 10:35
 2/13 A kérdező kommentje:

Kb ilyesmi volt:

[link]


csak mindenhol voltak csillagok, és a feliratnak csak a kerete volt meg, tehát nem volt belül telített.

2017. dec. 14. 10:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Meg is találtad: amazon.de, amazon.com, aliexpress.com/

Még valamit tehetünk érted?

2017. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tekintettel arra, hogy az összeset végignéztem és nem találtam rajta az említett pulóvert, reméltem, hogy valaki esetleg tudja pontosan hol lehet beszerezni, mert az kiderült, hogy ezeken az oldalakon nem.

Igen tehetsz, ne kommentelj, ha nem tudsz építő jellegűen válaszolni, mert szerintem élég pontos voltam :)

2017. dec. 16. 13:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Szóval lusta vagy és szeretnéd, ha más csinálna neked keresést. Tehát "ez nem kérdés, hanem kérés az olvasó felé."


Ilyen pólókat és pulcsikat 3 perc alatt találtam amazonon is és simán google-val is, de még ali-n is olcsóbban.


[link]

2017. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy a képen, amit linkeltén, még azon is van más felirat (TLJ) a star warson kívül :D (Az első kommentembe odaírtam, hogy azért tetszett kifejezetten az, mert nem volt konkrét filmhez kötve, ha ilyet találsz akkor írj legközelebb kérlek...)
2017. dec. 16. 19:32
 7/13 A kérdező kommentje:
És szerinted, ha lusta vagyok rákeresni, miért linkeltem be előzőleg, hogy kb ilyen, de mégsem? Addig volt kedvem megnézni a találatokat vagy mi? Nem értelek. Hidd el százszor végignézném, minthogy a hozzád hasonlóakkal kommunikáljak, bármilyen formában...
2017. dec. 16. 19:38
 8/13 BulmaSwan ***** válasza:

Ha még keresed, tök véletlen megtaláltam!! Bár a felirat nem piros.

[link]

2018. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

OMG! Nagyon nagyon köszönöm!

Kerestem, de már kételkedtem a létezésében! :D

2018. febr. 18. 14:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs készleten :(
2018. febr. 19. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!