Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » StarShiners online ruhák-...

StarShiners online ruhák- méretek?

Figyelt kérdés

Rendeltem ruhát erről az oldalról.

Kérdésem, hogy a román konfekcióméret azonos a miénkkel? Vagy én vagyok nagyobb darab? A 38-as ruha 36-osnak tűnik...



2017. dec. 15. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oldalon van egy kalkulátor, amibe be lehet írni a mell-derék-csípő méretet, és ez alapján javasol egy méretet.

Nekem 34-36-os méretem van.

Javasolt már XS-es, M-es, sőt L-es méretet is, tehát gyakran inkább a ruha szabásvonala és a személy formája határozza meg, hogy hol kell nagyobb-kisebb méret a ruhából.

2017. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Megkérhetlek, hogy mesélj egy kicsit az oldalról? Neked mi a véleményed róluk? Meg vagy elégedve? Megbízhatóak? Szállítási idő mennyi volt? Én most tervezek rendelni, de még hezitálok. Válaszodat előre is köszönöm. :)
2017. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbízhatók. Kb. 3 nap alatt megérkezett,amit rendeltem. Egyedül a méretet nehezebb megtippelni. Én 38-as vagyok,de az ő 38-asuk kisebbnek tűnik a miénknél. A kabát picit vékonyabb,de nagyon szép
2018. jan. 1. 21:16
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm válaszod.Közben megrendeltem amit kinéztem és rendben meg is jött. Mindenben tökéletes, méretben és színben is.
2018. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!