Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay számozás? Nike ruhák?

Ebay számozás? Nike ruhák?

Figyelt kérdés

Szeretnék Ebayről ruhát venni. Nike nadrágot. A méretnél Xl van írva Hol lehet megnézni, hogy ez centiben mit jelent? Vagy az egész ebay oldalon az Xl az mindig fix? Nem konkrétan a nike xl mérete?


Köszönöm a segítséget!



2017. dec. 15. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Ebay NEM online áruház, hanem egy aukciós fórum - azaz minden eladó olyan méretet ad meg, ami neki tetszik.
2017. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt az oldalt megnéznéd nekem?


[link]


Szerinted itt mi újság? Itt is megtaláltam ugyanazt, de itt meg végképp nem értem. Centiben sehol sem adják meg. Tudnál segíteni?

2017. dec. 15. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha ezen a most belinkelt oldalon találok egy L vagy XL-es ruhát ,akkor az a standard nike L vagy XL? Vagy hogyan van?
2017. dec. 15. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen béna! Menj be egy sportboltba, próbálj fel pár Nike cuccot, ellenőrizd a méretet és aztán már látod, mi van. Az egész világon egységesen számozzák. Egyébként elég kis méretek, az XL sem valami nagy.
2017. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért nem megy ez nekem, mert mindig boltban vásárolok maximum cipőt hozatok így, de azt meg magyar oldalakról, ahol teljesen egyértelműen megadják centiben is.

Boltba elmenni már nincsen időm, mert (idő)korlátok közé vagyok szorítva. (Azért is vagyok ennyire körülményes, mert nem kicsi összegről beszélünk, ráadásul nem magyar egyik oldal sem)

Azért köszönöm a válaszodat! :)

2017. dec. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!