Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliztál már szórakozóhelyen...

Buliztál már szórakozóhelyen cipő nélkül?

Figyelt kérdés
A végén visszavetted a cipődet?

2017. dec. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szórakozóhely kategóriába belefér a szabadtéri fesztivál akkor igen(ott is csak napközben, este már nem), ha nem akkor nem. Szórakozóhelyen meg plána nem kockáztatnék hogy a tömegben széttapossák a lábam vagy estleg egy törött sörögüvegbe/pohárba lépjek.
2017. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is szeretnék. Alapjába véve szeretek mezítláb lenni, de buliban nem lennék úgy, mert nem túl biztonságos. Ha sikerül is megúszni az üvegbe lépést, akkor is tiszta ragacs (a sok kilöttyent piától) és tiszta retek lesz a lábam. Plusz, nem beszélve arról, h az is jóval kellemetlenebb, ha a lábamra lépnek. Inkább törje véresre a lábam a cipő (bár ilyen nem lenne, mert mindig olyanba megyek bulizni, ami kényelmes), de le nem venném. Főleg, h egyszer az egyik barátnőmmel úgy mentem haza, h levette a cipőjét (okos ember más kárán tanul), és mezítláb jött mellettem. Rossz volt nézni, a legapróbb kavics is szúrta a talpát, minden egyes lépést meg kellett gondolni, nehogy üvegszilánkba, dzuvába, vagy kuzyaszarba lépjen. De még így is elvágta két helyen a talpát. A harisnyája teljesen tökre ment, rongyosra szakadt a talpa, plusz olyan fekete volt a csajszi lába a Kosztól, h csak 10 perc áztatás után sem sikerült teljesen tisztára mosni. Szóval elég gázos dolog mezítláb lenni ilyen helyen! Viszont otthon, vagy az irodában mimden további nélkül!
2017. dec. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy zártkörű after. Kibéreltünk egy helyet, de a magassarkúban fájt a táncolás, ezért levettem és zokniban roptam tovább. Mikor vége lett visszavettem.
2018. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen igénytelen.
2018. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Exem igen. Én vigyáztam addig a cipőjére:Dd
2018. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!