Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölyeim, ki milyen összeállítá...

Hölyeim, ki milyen összeállításban ment ma dolgozni, vásárolni vagy iskolába?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hosszú ujjas, szürke-piros csíkos póló, rajta van még egy, drapp-barna mintás póló(természetesen rövid ujjas), feketehosszú nadrág, alatta pedig van cicanadrág. Ja és magasszárú fekete cipő is van rajtam.
2017. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez egy jó megjelenésű öltözet. Képet nem tudok csatolni, még én is sajnálom, hogy nincs a közelbe(és nálam se)fényképezőgép....
2017. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
79%

spagetti pántos, fekete, selyem top, mellrésznél csipkével.

Ez betűrve kicsit a magasderekú, világos farmernadrágban.

fekete,magassarkú combcsizma

2017. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Térdnél szakadt farmer, pink pulcsi koromcipo, fekete rövid nejlon kabat.

Csak vásárolni mentem.

2017. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
82%
Zenekaros póló, farmer, szövetkabát, bakancs, óriás sál, cicás sapka, csontvázas kesztyű. Minden fekete. Benéztem a melóhelyre de amúgy szabin vagyok csak egy papírt kellett aláírnom, meg boltban és postán voltam. Mondjuk a tevékenység nem igazán számít, általában így nézek ki.
2017. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sötétkék farmer, barna lovaglócsizma, barna szövetkabát, lila pulcsi, lila mintás körsál, fekete "newsboy" sapi, Givenchy Organza parfüm.
2017. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fekete skinny farmer nadrág, fekete hosszú újjú poló, bakancs, szegecses öv, 3 soros oldallánc és egy fekete szövet kabát meg a kedvenc felvarrós hátizsákom volt rajtam tegnap.

(Gondolom a kérdés a tegnapi napra vonatkozik a kiírási dátum alapján)

2017. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elõzõ vagyok. A sapkát ki is felejtettem. Egy teljesen egyszerü, sötét szürke sapka volt rajtam.
2017. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barna nadrág, piros póló, világoskék farmering, karkötő az egyik kezemen, karóra a másikon :D
2017. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kék-barackszínű-fekete-fehér csíkos v-kivágású pulcsi, kék csőfarmer, lapos sarkú de elegáns fekete csizma, sötétkék nyaklánc.

Rajta bélelt sötétkék pufidzseki (mert jóóó meleg :D), fekete vállon átvetős táska.

2017. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!