Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Táskát kéne vennem, olcsót,...

Hosszúhajú kérdése:

Táskát kéne vennem, olcsót, Budapesten. Ötlet?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek táskaboltot, nem márkásat, egyszerű kínai tökéletesen megfelel. Bármi ázsiai..., lényeg, hogy női és hátravehető legyen( nem hátizsák! ) - hanem szép női!

2017. dec. 20. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű kínai jó, akkor egyszerűen bemész az első kínai boltba, nem? Esteletleg Ázsia center, Sárkány, vagy Nyugati aluljáró! Amúgy sztem hasonló árakon lehet akár h&m-ben, c&a-ban és társaiban kapni tatyót így karácsony előtt. Hajrá
2017. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Harminckettesek tere (4-6-os villamos) megállóhelynél van egy picike táskabolt, vagy legalábbis nyáron még volt, azóta nem jártam arra. Ilyen méterárus, pékség, ilyesmik vannak a közelében.

Nem kínai, de 2-3ezerért lehet táskákat venni. Igaz, minőségre is olyan.


Ha rászánsz picit többet, akkor Westend, Al-baraka (aluljárószint, jobbra a cserépváros után). Alapból elég drága az üzlet (állítólag francia műbőr, ki tudja...), de van egy faluk, ami mindig ilyen 50%-os akcióban van. Én ott vettem 4900-ért táskát, és - lekopogom - elég jó minőség, strapabíró.

A kínai táskákat mindig fél év alatt kinyírom, mivel baromira megpakolom mindig, és a pánt nem bírja. :)

2017. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jók az ötletek!!!!!! köszönöm! - persze hogy jártam több kínaiba, sőt rá is gugliztam a kínai boltokra, ami közel van, ott nem találtam álmaim táskáját :) ami meg vagy 2 órára, oda még nem mentem el.
2017. dec. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!