Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem nézne ki hülyén, ha egy...

Nem nézne ki hülyén, ha egy rövid ujjú fekete-fehér kockás ing alá felvennék egy tiszta fehér hosszú ujjú pólót? 17/f

Figyelt kérdés

Suliba venném fel meg bulikba. Ha csak simán a rövid ujjú ingben mennék úgy szerintem fáznák.

Ha így jó, akkor az inget begomboljam, vagy hagyjam kigombolva?



2017. dec. 20. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne vele semmi probléma
2017. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A rövidujjú ing nem ing...legalábbis szerintem, sima polóban menj mert ha feszülősebb az az "ing" akkor nagyon rossz lesz buliban, hosszúujjú ingben voltam 2x buliban ami feszülős de mindig féltem h elszakad a hátamon pedig a méretem volt, azóta csak polóban megyek(slim fitesben, elegánsabb egy regularnél, kényelmesebb és izmosabbnak nézek ki benne :D)
2017. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát szerintem ha mindenképp venni akarsz alá valamit, hogy ne fázz akkor inkább trikó vagy póló legyen, ami nem látszik ki.:)
2017. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki tükör előtt,egyébként nekem szerintem nagyon esélyes, hogy tetszene. Amúgy asszem, eddig csak olyat láttam, hogy fekete rövidujjú pólóra világoskék ing, és az ing nem volt begombolva. Az nagyon jól nézett ki. Hosszú ujjúval még nem láttam, de énszerintem akár még nézhet ki jól is. Bár nemtom. Most így jobban belegondolva, lehet, hogy picikét fura lenne, nem tudom. Viszont még azok a verziók is szoktak tetszeni, azt nem pasin láttam, egyik tanárnőn, szerintem jól állt neki, hogy hosszú ujjú póló, és rá egy rövid ujjú garbó.
2017. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!