Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogyan illik egy...

Szerintetek hogyan illik egy cicanadrág egy farmer mini szoknyával?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose tetszett a farmer szoknya, cicanadrággal meg duplán nem, olyan retro hatást kelt.
2017. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
famer mini + harisnya! az úgy ok, de cicanadrággal nem..
2017. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Neeeeem. Elég topis hatású.
2017. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, milyen a cipőd hozzá. Amúgy, szerintem is jobb lenne harisnyával, de ha pl csizmában, bakancsban, vagy valamilyen magasabb szárú cipőben vagy, akkor végülis a kutya meg nem mondja, h az cicanadrág, vagy harisnya!
2017. dec. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az èn vèlemènyem az hogy ha valaki szoknyát vesz fel mindegy milyen, akár hosszu akár a fent emlitett farmer mini szoknya vagy mèg ide sorolnám a kertèsz rövid nadrágot is ami szerintem nagyon csinos ès nagyon jól nèz ki, de inkább harisnyával hordjad, sokkal elegánsabb ès nőiesebb, ilyenkor tèlen egy sima fekete vastag pamut harisnyával vagy ha valaki nagyon fázik akkor az vehet fel kèt harisnyát is.

Èn azt veszem èszre hogy egy kicsit ki szoritotta a harisnyát a leggings (cicanadrág) ki hogy hivja az emberek ruhatárából.

Lehet jól ki nèzni, ès szèpen felöltözi cicanadrággal is de ugyan ez igaz a harisnyadrágra is.

2017. dec. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kizárólag attól függ, mennyire szép, formás a popsid :)
2017. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!