Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne a benyomásotok...

Shaggy95 kérdése:

Mi lenne a benyomásotok valakiről, aki lila öltönyt hord?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen szabatnék egy sötétebb lila öltönyt, valószínűleg össze is jön majd a közeljövőben. De azért kíváncsi lennék, mégis mi lenne a benyomásotok? "Melegnek" tűnne? Vagy egy exhibicionista , pökhendi majomnak gondolnátok benne az embert? Vagy manapság annyira extra dolgok vannak, amin senki nem ütközik meg, hogy ez még kb semmiségnek mondható? Köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok! : ) 22/f

2017. dec. 22. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha nagyon sötét lila (szinte fekete már) még el tudom képzelni, hogy jól néz ki. De egy feltünőbb rikitó szín esetén a pökhendi majom résszel értek egyet. Lehet van aki nem ütközne meg rajta de én őszintén szólva én furának tartanám. De lehet csak régimódi vagyok :D
2017. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lila tollas kalapot se hagyd ki és te leszel a stricik királya :D
2017. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ebben nagy szerepet jatszik a korod is. 22 evesen lila öltönyben azt fogjak gondolni rolad, hogy a Jokert szeretned majmolni.


Mivel teged igenis erdekel, es vannak ketelyeid ezzel a margjelenessel kapcsolatban, csak (többe kevesbe sikeresen) szinlelni tudod, hogy teged nem is erdekel, hogy masok mit gondolnak rolad es az ehhez kellö magabiztossagot.


Ha mar szabatsz öltönyt, akkor inkabb abban tünjel ki a tömegböl, amit nem is vesznek eszre elsö ranezesre. Hogy rajtad tökeletesen all. Hogy sehol nem feszül, sehol sem gyürödik, ahol nem kellene es a labszar es ujjak hosszusaga is hibatlan.


A legbiztosabb szin a nagyon sötet szürke. Aztan a fekete es sötetseg. Mindegyik jol kombinalhato. Ha mar tele a gardrobod ilyen öltönyökkel, akkor persze kiserletezhetsz, de en azt inkabb diszkretebb kiegeszitökkel ajanlanam, mint melleny, nakkendötü, mandzsettagomb, betüzös kendö stb. De ezeket ne egyszerre eröltesd, mert akkor mar tenyleg ne hagyd ki a setabotot es a cylindert sem... söt a monokli is remek ötletnek tünhet akkor mar. Nyilvan teljesen egyedi, hogy kinek mi a tulzas es miben erzi jol magat. Az elegancia es stilus legjobb mutatoja azonban az, ha ez valakin termeszetesen nez ki, anelkül, hogy ugy tünik eröltetne. Ha biztosra akarsz menni, akkor inkabb valassz egy diszkretebb szint. Megkockaztathatod, hogy parszori hordas utan rajössz, hogy igazabol ugy tünik, teljesen ignoraljak, te meg kellemetlenül erzed magad benne es egy evtizedig log majd a ruhasszekrenyedben, mig ugy nem gondolod, hogy barataid mar reg megfeledkeztek rola es felveheted farsangkor Joker jelmezkent... vagy a Gene Wilder altal megtestesitett Willy Wonka (akit 9gag-röl ismerhetsz memekent).

2017. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! : )

Igazad van, tényleg a legfontosabb, hogy jól álljon valami, és utána lévő a szín, stb.

2017. dec. 22. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötétebb, inkább kékes lila normális szabással, akkor nekem szerintem fel se tűnne. Ha régimódi a szabás, akkor azt gondolnám, hogy a 90-es évek óta nem vett újat... akkor gyakori volt a lila, a taxisofőrök elég sokáig hordták még utána is :p.
2017. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, apám is mondta ezt. :)

Ő eléggé ellene van, mert azt mondta, hogy a90-es években suttyó viseletnek számított, általában a "mafla" emberek hordták véleménye szerint. Tényleg így volt?

2017. dec. 22. 17:28
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
Nos nekem van egy sportosabb szabású sötét lila a fiataloknak és öregeknek egyaránt tetszett így merem ajánlani .
2017. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés nagyon. Habár szerintem a legtöbb ambernek furcsa lenne, egy sötétebb lila biztosan nagyon jól tud kinézni, főleg ha nem lóg rajtad és jó anyagból van. Ezért kikerestem google képekben pár jó példát.

[link]

[link]

[link]

[link]

mind nagyon tetszik nekem is, szerintem érdemes kipróbálni egy ilyen "különös" színt, én bátorítalak. Esetleg ha szeretnéd, elküldheted nekem a végeredményt is, mert kíváncsi vagyok hogy hogyan is fest egy lila öltöny a valóságban.

Válaszolva a dolgokra, szerintem ne törődj azzal hogy melegesnek vagy exhibicionistának tűnsz, gondolom nem ezért viselnéd, hanem mert ki szeretnél próbálni új dolgokat. Szerintem sokkal inkább igaz, amit te is írtál, hogy ma már nem ütköznének meg egy ilyenen, főleg, ha egy visszafogottabb lila színt választasz, akkor épp az ellenkezője szerintem, mindenkinek bejönne. Ha összehozod, akkor sok sikert a megvalósításhoz;)

2017. dec. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a hasznos kommentet is.! :)
2017. dec. 25. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!