Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap egy Justin Bieber-es...

Tegnap egy Justin Bieber-es poloba mentem iskolába és kinevettek, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Nem Justin feje volt a pólón csak annyi hogy”Bieber”) nem vagyok egy nagy rajongo de azért szeretem Justin. Az osztálytársaim nem is az hogy kinevettek de mégis egy kicsit és eléggé kényelmetlenül éreztem magam és most már nem igazán merem felvenni pedig nekem tetszik. Szerintetek mit csináljak (kérlek ne szindjatok agyon se engem se Justint ).
2017. dec. 23. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik akkor nyugodtan vedd fel es ne erdekeljen ki mit mond
2017. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elsőnek fura volt nekik, ha már többször lesz rajtad nem fognak ilyen felfordulást csinálni belőle és megszokják hogy ez a póló rajtad van. Próbálj meg nem törődni velük, és ha neked tetszik akkor nyugodtan hordd.
2017. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lenyeg az, h neked teszik. Ne foglalkozz mas velemenyevel. Aki pedig piszkal a polod miatt attol megkerdezheted, h o mit szolna hozza, ha te piszkalnad olyan miatt amit o szeret?

Be yourself 😉

2017. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van Justin-os pólóm, és hordom suiba is meg bulikba is. Eddig senki nem szólt semmit, csak megkérdezték hogy hol vettem.

Ilyen a póló:

[link]


17/f

2017. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis kinövöd ezt a stílust, addig meg ne érdekeljen.
2017. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az elején tisztázzuk, hogy nem csípem Justint.DE ha te ezt akarod hordani a büdös életben nem piszkálnálak, mert mindenki más. Tojd le azokat akik nevetnek, ez legyen a legnagyobb örömük.
2017. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordd
2018. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hordjad nyugodtan es szard le a tobbieket
2018. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!