Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki rendelt már instagramon?

Ki rendelt már instagramon?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy sportcipőt. Ez a kettő oldal van ahol olcsón meg lehet rendelni.


[link]


A másik: [link]


Rendeltetek már erről az oldalról,vagy a másikról ?

Megbízható?



#cipő #sportcipő #Instagram #Instagram rendelés
2017. dec. 24. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első az hamisítványokat árul. bejegyzett cég nélkül és persze adót sem fizet. Valószínűleg a második is hamisítványokat árul mert nem hiszem, hogy limitált NMD-t 1/3-ad áron árulna bárki is. De ez igaz a többi termékre is, főleg a jordanekre.
2017. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nike Huarache cipőt szeretnék rendelni. De nem tudom hogy honnan 😭 Az answear oldalon már nem elérhető.
2017. dec. 24. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem veszed meg a nike oldaláról akkor? Ja persze mert te negyedáron szeretnéd.
2017. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] Ez eredeti?
2017. dec. 24. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fórumba felprobaltam egy Nike Huarache cipőt és 34000 Ft

volt. És mondtam hogy az interneten 23000ft . Azt mondta hogy az is eredeti csak itt azért drágább mert ugye fizetni kell a dolgozókat is.

2017. dec. 24. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Minden ilyen instás oldal hamisítványt árul ráadásul 2-3x annyiért amennyiért ők berendelték kínából. eredetit vegyél
2017. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lol, az instán való vásárlást szerintem hanyagolja mindenki, egyik barátom okos volt és szintén rendelt egy ilyen instás oldalról cipőt, és egy dobozka kiküldtek neki egy könyvet :D gugliba írd be, hogy milyen cipőt szeretnél, de amit linkeltek fentebb oldalak azok jók
2017. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia, én a másodikról rendeltem már, nekem megjött és minden rendben a cipővel, ugyanolyan mint a boltban kapható
2018. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!