Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan fekete nadrág...

Létezik olyan fekete nadrág ami képes pár mosás után is fekete maradni?

Figyelt kérdés

csak egy márkát mondjatok

csak egyetlen egyet és megyek is vásárolni

szeretnék egy rendes fekete sztrecc nadrágot ami normálisan néz ki azután is hogy kimostam,de egyszerűen nem találok.a nagyon drága 20k+-os árakat meg nem tudom kifizetni érte.

20ezer alatti márka ami bevállt nektek?



2017. dec. 24. 14:55
 1/9 ívy1 ***** válasza:

Nekem van pár bőrhatású leggingsem,azok nem fakulnak.Van olyan a

mit a bershkában vettem.

[link]

2017. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi,de a bőrhatű cuccok hétköznapra nekem nem annyira jönnek be

bershka-ban esetleg a többi fekete nadrágról tudsz valamit?

2017. dec. 24. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel mosod őket és hogy?
2017. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
40fokon mosóporral
2017. dec. 24. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Mossad "pervolblekkmedzsikkel":D

Lehet a mosóporral van a gond mert nekem egy fekete cuccom se fakult ki pedig kínaiból vettem őket. Én folyékony mosószert használok és nem "pervolblekkmedzsiket" sima univerzálisat.

2017. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan mosószert, ami kifejezetten fekete ruhákhoz ajánlott. Én is észreveszem, hogy a sima mosóporoktól hamar kifakul, vagy fehér pöttyös meg bolyhos lesz a fekete ruha.
2017. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fekete cuccaim sem fakulnak ki soha, mert Woolite kapszulával vagy Mir folyékony mosószerrel mosom őket, amelyekből lehet kifejezetten sötét/fekete ruhaneműkhöz valót kapni.

Az utóbbit kézi mosáshoz is használhatod, de mosógépbe is jó mind a kettő.

2017. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Légyszives a kérdésre válaszoljatok.Nem a mosási módszereimen akarok változtatni hanem igazán jó minőségű fekete nadrágot keresek
2017. dec. 25. 21:13
 9/9 ívy1 ***** válasza:
A normál leggingseim amiket nem kínaiban hanem butikokban vettem,szintén meg tartják a színüket,de ahogy a többi író írta,függ hogy mivel és hány fokon mosod.
2017. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!