Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az oka annak, hogy egyre...

Mi az oka annak, hogy egyre több emberen látok titokzoknit télen?

Figyelt kérdés
Tipikus nyári viselet, hogy a rövidgatyával ne nézzen ki hülyén a magasra húzott zokniszár. De hosszúnadrággal, ráadásul télen ez nekem értelmezhetetlen. Elárulja valaki, hogy mi ebben a jó?

2017. dec. 26. 18:16
1 2 3
 1/25 Zoli780806 ***** válasza:
86%
Nem. Az is titok.
2017. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
91%

Én azokat szeretem.

Mindenhová autóval megyek, az összes helyen fűtés van, ahová járok. Télikabátot sem szoktam felvenni, mert több idő, amíg a kocsiból kiszállva felveszem, utána meg le, mint ha simán besétálok átmeneti/tavaszi kabátban a kocsitól.

2017. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

1.kenyelmesebb,mint a rendes zokni

2.Nem csuszik le

3.Nem izzad annyira az ember laba benne

2017. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
kényelmes...
2017. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Ezt én sem értem. Mikor mínusz pár fokban bokalengető nadrágban rohangálnak emberek, hogy vajon hogy nem fáznak... Nyilván, ha kocsival mész és 3 percet töltesz kint egész nap, azt is több részletben, akkor tökmindegy, de mikor várom a villamost, és minden második fiatalnak kilóg a bokája... Elhiszem, hogy nagyon menők így, de sosem értettem az olyan menőzést, mikor közben meg kínlódnak (mindezt nyitott kabátban, alatta rövidujjúban).
2017. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért olyan sok fiatalt nem láthattál mínuszokban rohangálni kilógó bokával mert idén télen alig volt 'hideg'. Ha csak az elmúlt pár hetet nézed szinte nulla fok alá nem is nagyon mint, de pár napja még 12 fok volt Budapesten és holnapra is 10 fokot mondanak.
2017. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Én is főleg titokzoknikat hordok, nagyjából az összes zoknim ilyen. Praktikus, télen-nyáron jó.

Mivel vastag bélelt csizmám van és thermo talpbetétem télen, így nem oszt, nem szoroz a zokni hosszúsága.

Van pár hosszabb zoknim, amiket ajándékba kaptam, de csúszkálnak,vagy szorítanak, nem a kedvenveim.

2017. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Mert idióták. A fiú lábakon egyenesen bzisan mutat, ahogy hosszítja és vékonyítja az alsó lábszárukat, meg villantja a csontos bokájukat. Minden csak nem férfias.

A 10 fok meg a max hőmérséklet, 1 óráig van egy nap, amúgy hidegebb, pláne reggel, amikor cidrizve mentek a suliba +2 fokban.

2017. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt hordok,egyszerűen kényelmes.
2017. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kényelmessége miatt jobb, iszonyat kényelmetlennek érzem a hosszú zoknikat. Évek óta csak bokazoknit hordok
2017. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!