Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme télre egy Adidas...

Van értelme télre egy Adidas nmd-t vennem? Vagy nagyon fázna benne a lábam?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, hogy mennyire vagy fázós. Én simán hordanék sportcipőt télre, de akkor már olyat, ami nem ázik be.
2017. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Prime Kit-eken nagyon átfúj a szél, a többi pedig kicsit vékonyabb mint egy hagyományos sport cipő. Én idén még nem vettem elő a téli cipőimet szóval egyelőre az NMD-ket használom mert hideg nincs és kényelmes de ha te ezt az egy cipőt használnád egész télre akkor megfagyna a lábad benne az első -5 alatti időben, főleg ha fázós is vagy mellé.

Esetleg nézd meg a Gore Tex-es CS-t. Az kimondottan télre készült. Én jövőhéten tervezek venni mindkét színből.

2017. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én még erre gondoltam: [link]
2017. dec. 29. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért nehogy megvedd. Sokkal olcsóbban is megtudod venni pl itt: [link]

vagy itt: [link]

Abból a 20000Ft árkülönbözetből meg max vehetsz mellé egy bakancsot ha nagyon lehavazna.

2017. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!