Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha hátul kivágott ruhához...

Ciki ha hátul kivágott ruhához nem veszek fel melltartót?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon szép hátul egészen derékig nyitott ruhát, de az ugyanolyan színű melltartó is elrontja az összhatást. Gond ha nem veszek fel melltartót? Elöl teljesen zárt a ruha. Esetleg még megpróbálom a "cici tapaszt." Egyáltalán nincs még tapasztalatom ilyen ruhák viselésében.
2017. dec. 29. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruhához nem kell mellatrtó. De ez a ruha csak nagyon alkalomra hordható.
2017. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sincs tapasztalatom, mert fiú vagyok :D


Én igazából pont azt nem értem, hogy miért vesznek alá melltartót. Olyan csúnya, amikor a meztelen hátat félbevágja.


Mondjuk igen, arra nem árt vigyázni, hogy elöl mennyi látszódik. Szóval ha nem lóg nagyon a melled vagy nem látszik át vagy nem üt át a mellbimbó, akkor szerintem felesleges. :)

2017. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg nem üt át, és elöl egyébként is bő, egyáltalán nem tapad vagy simul rám.

Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 29. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Mi az , hogy elvileg nem ut at? Nem nezegetted tukorben? Csinalj benne par tukor fotot, szelfit, kerdezd meg rola anyukadat. De egy bimbo tapasz tenyleg nem arthat, hidd el, meg jobban is fogod magad erezni , csak arra figyelj,hogy testszinu legyen, ha veletlen villantanal, ne egy piros vagy glitteres korong latszodjon ki. :D

Es amugy erdemes lenne igy par orat eltotened otthon, hogy biztos lehess benne, hogy nem fogod rosszul erezni magad. Ne a bulin deruljon ki, hogy valami nem stimmel.

2017. dec. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy felpróbáltam, képet is csináltam, azon nem lászott át semmi, azért írtam hogy elvileg mert hát akármi előfordulhat. :D Letapasztom azért, biztos ami biztos.

A lényeg az, hogy ezek szerint nem gond ha nincs rajtam melltartó, csak ne üssön át.

2017. dec. 29. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Épp az lenne a ciki, ha hátul kilátszana a melltartó.

Vagy vegyél bimbó tapaszt, vagy vannak azok hát nelküli melltartók, amik ilyen öntapadósak. De ha vastag a ruha anyaga és nem látszik át semmi, akkor csak úgy önmagában a ruha is jó.

2017. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!