Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a HRVT-ről és...

Mit gondoltok a HRVT-ről és Horváth Dóriról?

Figyelt kérdés
Nem értem mi ez a nagy őrület a HRVT körül. Számomra visszatetsző, hogy úgy adják el a márkár, mint valami felsőkategóriás magyar brandet. Holott nem különbek a ruhák, mint más brandeknél. A my77-nél is lehet találni ilyen árkategóriájú ruhákat, azt mégse isteníti senki. Sőt az a falusi menő lányok brandje... itt meg telt nőknek való zsákruhákat árulnak, celebekkel reklámozva. A Horváth Dóri egyébként a saját testalkatára próbál ruhát kreálni? Nem tudom, hogy alapból ilyen az arca, vagy szét van plasztikázva, mert instagrammján egy normális képe sincs. A szeme olyan sunyi, az arca és a szája meg olyan, mint aki egy hialuronsavval teli vödörbe esett volna. Valamint azt sem tudom eldönteni, hogy mi is lenne ő, milyen végzettsége van, mert a ruhákban nem túl sok fantázia van. Soha nem lesz egy Nanushka, hiába próbálkozik. Ez az én véleményem. Kíváncsi vagyok nektek mi.

#divat #magyar márka #horvàth dóri #magyar brand
2017. dec. 31. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 ruhám és 2 felsőm onnan, de nem fogok ott vásárolni (ezek is ajándékok voltak). Képeken tényleg szépek, de élőben az anyag szörnyű, a varrás sem szép. Ráadásul 3-4 felvétel után el is kezdett az egyik ruha és az egyik felső is foszlani. Ennyi pénzért ez vicc.


Magát a tervezőt nem ismerem személyesen, de képek alapján elég unszimpatikusnak tűnik.


Próbálja eladni a ruhákat 'celebekkel', insta-lányokkal, de ilyen minőséget pofátlanság ebben az árkategóriában árulni.

2017. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tervező...ugyanmár, egy csomó ruha fent van alin meg ebayen...
2017. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon tehetős családból való lány akit a kapcsolataik és a nemzetisége beliek felfutottak. Én egyszer voltam benn náluk az üzletbe ami totál koszos és picike volt a Hajós utcába. Nem tudom de nagyon gagyi varrású, rossz anyagú, idétlen cuccok voltak egy buta és beképzelt eladólánnyal. Szarabbul éreztem magam ott, mint bárhol máshol. A szomszédos Maxmaraba legalább embernek vesznek nem mint a Hrvtbe. Igen, magára tervez ezért minden ilyen szabású. Nem plasztikázott szerintem csak ilyen az arca mert husibb.
2017. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért milyen nemzetiségű? Miért ki a családja? Köszönöm a válaszaitokat! :)
2017. dec. 31. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nagyképű a Dóri, hogy rossz bemenni az üzletbe. Mindenbe beleszól, mindenről véleményt mond, és nem veszi észre mikor kellene befognia a száját. Barátnőmmel voltunk bent, volt egy telefonom, és elmondtam baratnőmnek milyen hírt kaptam. Dóri meg az eladólány is beleszólt. Senki sem kérdezte őket. Minden ruha kb 500-1000 Ft-ból megvan, ő meg eladja 15ezerért. Silány anyag, rossz varrás, és semmi fantázia. Ugyanazok a fazonok vannak mindig, apró változtatásokkal. A fodros ruhát kb otthon meg tudja varrni bárki.
2018. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a ruhák még képen sem, ezért még nem jártam az üzletben. De egyszer láttam az utcán ezt a nőt és olyan visszataszítóan nagyképűen vonult, hogy ha tetszenének a ruhái se venném meg őket. Egyébként nagyon csúnya szegény.
2018. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!