Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha klub kártyát veszek a...

Ha klub kártyát veszek a playersroomban tényleg ekkora akciókat kapok minden cipőre egy évig?

Figyelt kérdés
Hogyan éri ez meg a playersroomnak? Vehetek másnak is cipőt az én kártyámmal?

2018. jan. 5. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkora akciót azért nem kapsz.

Vehetsz másnak cipőt, az eladók nem tudják hogy kinek lesz. Csak a te kártyáddal más nem vásárolhat.

2018. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak úgy éri meg, ha összedobjátok azt az 5 ezret amibe a kártya kerül, mondjuk belead mindenki egy ezrest, és akkor abban az évben öten vesztek magatoknak cipőt, meg persze a családtagok. Egy ember egy évben azért annyi cipőt nem vesz, hogy megérje megvenni a kártyát.

Most tényleg nagyon alacsony áron vannak az akciós cipők!

2018. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
konkrétan most néztem hogy egy jobb akciónál megtérülne. De kettőnél már tuti. Nálunk mindenki szereti a cipőket.. Hárman vennénk. Fura hogy megéri nekik. Biztos jó sokan vesznek akkor.
2018. jan. 5. 09:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is néztem a minap, hogy kártyával milyen olcsók a cipők. Ha többen összeálltok (ahogy fentebb írtam) úgy simán megéri.
2018. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Különben ha kicsit jobban utána jársz akkor észreveszed, hogy máshol ugyan azon az áron (clubcard ár) megtalálod a cipőt és még klubkártyát sem kell venned. De ha még csak 1-2000 Ft különbség van akkor is rosszabbul jössz ki a playersroomban mert 5000 Ft a kártya.


Példa: [link]

[link]


Pl2: [link]

[link]

Itt a kettő között csupán annyi a különbség, hogy a playersroomos 2-3 éve kifutott modell, a másik pedig ugyan ennek a modellnek az aktuális változata.


Pl3: [link]

[link]

Végösszeg postával együtt: 118€ - 36 411 Ft vs 49 499Ft "SZUPER AKCIÓ"


Szimpla átverés az egész.

2018. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kicsit túlzó az átverés szó. Tény hogy nem olyan előnyös mint amennyire elsőre látszik. De pl posta nekem nem kéne mert van bolt a közelbe, plusz szeritem van ingyen posta bizonyos összeg felett. De ami döntő. A playersroomban megbízok a többiben nem annyira..
2018. jan. 5. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Mivel egyedül a Calirootsnál került elő a post így gondolom arra értetted. Havonta generálja a playersroom éves bevételének többszörösét. De ettől függetlenül 13 000Ft különbség azért nem olyan elhanyagolható még akkor sem ha te jobb szereted boltban megvenni, de ez csak egy példa volt pár véletlenszerűen kiválasztott termékről.

Általánosságban a playersroom drágább minden viszonteladónál, az esetek többségében még klubkártyával is.

2018. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Calirootsnál mennyi a rendelés egyébként? Ismersz esetleg még helyeket ahonnan érdemes rendelni? Szuper lenne ha dobnál pár linket!:)
2018. jan. 5. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:

www.caliroots.com

www.size.co.uk

www.kickz.com

www.sneakersnstuff.com

www.overkillshop.com

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

www.zebraclub.de

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bár ezek többsége sneakereket áru, viszont mind legit, megbízható üzletl. Ahogy pedig fentebb is írtam a caliroots posta 10€. Általában máshol is 10€ körül van vagy ingyenes x összeg fölött.

2018. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Váó! nagyon kösz!:)

Ment a zöld és mindenkinek.

2018. jan. 5. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!