Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok valahonnan pólót...

Szoktatok valahonnan pólót rendelni?

Figyelt kérdés
Minta nélküli egyszerű pólókat keresnék, ami 100% pamutból van.. Csak ezeket a pólókat szeretem, de nagyon nehéz kifogni őket.

2018. jan. 5. 15:56
 1/3 anonim válasza:
Fruit of the loom pólókat ajánlom. rengeteg helyen elérhetőek többféle anygavastagságban sok színben. csak az európai méretekhez képest kicsit nagyobbak, azt szokták javasolni a méretedhez képest egyel kisebbet rendelj.
2018. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-2 alkalommal rendeltem netről, de jobb szeretem, ha előre felpróbálhatom a ruhát. Jártam már úgy, hogy egy tök szuperül kinéző pólót felpróbáltam, de rajtam borzalmasan állt. A méret sem mindegy. Van S-es, de XL-es pólóm is, mindkettő tökéletesen jó rám, szóval vásárlás előtt érdemes próbálgatni a ruhákat. Netes rendelésnél nincs ilyesmire lehetőség.
2018. jan. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tényleg akkor érdemesebb netről ha vagy ismered az adott márka és típus méretezését, vagy van mérettáblázat amin feltüntetik a méreteket és otthon egy pólódon ki tudod méricskélni hogy ahhoz képest jó-e
2018. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!