Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal meddig lehet hordani...

Tavasszal meddig lehet hordani majd a csizmát?

Figyelt kérdés

Ja tudom még január van csak most azt nézem hogy pár tavaszi cuccommal is jól állna a csizma.

Április közepéig vagy végéig még mehet?

ilyen térd alá érő rendes téli bőr csizmára gondolok

és tudom hogy időjárástól is függ meg minden csak mégis mikortol számít bakinak csizmát venni tavasszal?



2018. jan. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem ne aggódj, ahogy az elmúlt évek teltek jó eséllyel még áprilisban is eshet hó így lesz bőven időd azt a csizmát hordani :D talán még május elején is
2018. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig hordod amíg nem sül bele a lábad. Előre nem tudom megjósolni, de szerintem áprilisban már nem kell hosszú szárú téli csizma. Akkor baki ha kimész az utcára és pár percen belül belesülsz.
2018. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezt most nekünk kéne megmondani? Helyetted? És nehezítésképpen még 3 hónapra előre is? Meg ne büfiztessünk?
2018. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem kedves harmadik válaszolo hogy meddig nem tartjátok égőnek ha valaki azt vesz föl májusba már nem vennék föl de április még épp olyan hogy nem tudom belefér vagy se
2018. jan. 8. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt tartjuk égőnek, hogy felteszel ilyen kérdést.

Ha esetleg nem jött volna le.

2018. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy még júniusban is bakancsot hordtam. Titokzoknival nem volt olyan meleg
2018. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Áprilisban még nyugodtan felveheted,sőt akár májusban is este buliban ha hideg van.
2018. jan. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!