Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a szettről...

Mit gondoltok erről a szettről? Melyik pólóval jobb? (már ha egyáltalán jó :D)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. jan. 8. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Fekete felsővel lényegesen jobb


A másik olyan mintha 1968-ból lépett volna elő

2018. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A csíkos felsővel borzasztó. Mindenképp maradj a feketénél.
2018. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok paréj lenni, de szerintem egyikkel sem túl jó. Így a képeken nagyon fiús alkatod van, egyébként az se baj, ha fiú vagy, csak ez a szett nem áll jól.

Brutál széles a vállad, nem feltétlenül előnyös, ha ilyen felsőkkel kiemeled. A csípőd meg keskeny, emiatt (és megint bocs, tényleg nem bántásból írom) szörnyen áll ez a bőr(?)szoknya. A lábaid is túl vékonyak hozzá, mintha belebújtál volna egy fekete harangba.

A nejlonharisnyához meg hideg van, főleg ilyen szoknyával. Egy tavaszi fesztiválra oké, de azért most még korai.

A fekete egyébként nem biztos, hogy a te színed, bár én nagyon szeretem, de rajtad valahogy nem...

Esetleg egy szűkebb, kék farmer meg egy nőiesebb fazonú, színes póló sokkal jobban állna.

2018. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hú, akkor tényleg nem előnyös a kép, sem a szoknya, mert a valóságban szélesebb a csípőm a vállamnál, sőt, túl szélesnek tartom azt, ezért takarnám el. Nem most gondoltam amúgy, meg nem is hétköznapokra, hanem pl koncertre vagy ilyesmi, de egyébként dupla harisnyát szoktam télen venni így nem fázok. De sosem volt még rajtam ilyen fazonú szoknya, másmilyeneket szoktam hordani, ezért is voltam bizonytalan. Plusz, ez a szoknya a nagymamámé volt, nem magamnak vettem, csak megörököltem úgymond, de magamat ismerve úgysem merném felvenni, csak kíváncsi voltam a véleményekre (első, lehet ezért is tűnt olyannak, hogy '68ból léptem ki :DD)

Azt meg, hogy a fekete jól áll-e szerintem mondjuk egy olyan kép fogja eldönteni, amin kb semmi nem látszik belőlem, másrészt meg nem érzem jól magam színesben.

2018. jan. 8. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jók. Az első jobb. Nem is értem ezt a becsmérlő kommentelőt.. ő vajon hogy néz ki... :/
2018. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú fehér inggel elég ütős lenne : ) vagy fekete top és bőrdzseki.
2018. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fekete és a csíkos is jó!!!!


Ui.: És nagyon jól tudsz pózolni!!!!

2018. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2vel jó de egy kicsit szerintem is jobb a feketével
2018. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!