Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jelentős, könnyen...

Milyen jelentős, könnyen látható különbségek vannak a hamis és az eredeti Panama Jack bakancsokon?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy ilyen bakancsot, de nem akarok ráfázni az "üzletre", így rákerestem youtubeon, googleban a "hamis" panama jack kulcsszavakra, de semmit se találtam. Nagyjából úgy néz ki, mintha nem is létezne Panama Jackből hamisítvány, pedig manapság mi az, amiből nincs kínai, olcsó változat? :) Timberland hamisítványokkal pl. tele van az internet, de panamáról nem találtam információt. Használ valaki ilyen márkájú bakancsot?


Köszi előre is!



2018. jan. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes eredeti oldalról rendelni és akkor biztos hogy eredeti. Ha ez nem megoldható akkor még komolyabb oldalakról ahol van pénz visszafizetés, sok véleménye stb tehát ne ilyen alig össze rakott oldalakról.
2018. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hivatalos Panama Jack márkabolt már sajnos nincs a hazánkban, így a Playersroomból venném. Azért vagyok bizonytalan, mert sokan írták, hogy biztos forrásból tudják: hamis termékeket (is) árulnak....
2018. jan. 8. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Playersroom-al nem lesz gond.
2018. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Playersroomban tuti nincsenek hamis termékek. Én kb törzsvásárló vagyok náluk, és hidd el nem lesz gondod
2018. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve gondolom azt hallottad, hogy a Nike Huararche-juk kamu, de nem hiszem. Egy ilyen nagy boltnak Magyarországon semmi értelme kamu cuccokat árulni, van bőven bevételük...
2018. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!