Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlotok a kifakult...

Mit ajánlotok a kifakult fekete pólóra hogy vissza kapja szinét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
LEhet kapni DM-ben fekete ruhafestéket, azzal befested. Utána olyan, mint új korában - a festés után célszerö legalább fél órát ecetes vizben áztatni (2-3 evökanál ecetsav 1 liter vizbe, vagy 1 dl 10 literre = 1 vödör), ez rögziti a szint és nem fakul ki hamar.
2010. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy fehér minta is van a polón :S

más valami??:S

de előzöt is nagyon köszi :)

2010. jún. 4. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
hát max próbáld meg valahogy leragasztani a mintát, amíg áztatod, ha olyan. sokat nem veszíthetsz, ha annyira ki van fakulva, hogy hordhatatlan. vagy lesz a fehér helyett szürke mintád, az is egy megoldás :)
2010. jún. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kukát javaslom. Egy sima póló nem akkora összeg, hogy megérje festegetni. Vegyél egy újat, a festés árából (ami ha nem sikerül még az is kárba veszik) vehetsz egy új pólót. Gondolom nem egy méregdrága limitált szériás darabról van szó, ami pótolhatatlan veszteség.
2010. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: felteszem a kérdező is gondolt erre az opcióra, de valamiért meg szeretné menteni ezt a darabot. nekem is volt, hogy mosás után véletlenül a túl sok mosószer nem jött jól ki a fekete ruhából, és elszínezte azt, de nagyon szerettem azt a darabot, úgyhogy befestettem én is (azóta azt a festéket viszont nem láttam sehol sajna...)
2010. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom gondolt rá, de nem ér az egész pepecselés annyit, mint amit rá kell szánni.

Lehet, hogy megveszi a drága festéket, és ugyanúgy ki kell dobja a pólót, és még a festék ára is kárbaveszik.


Most jártam egy Tally Weijl pólóval hasonlóan, 3000ért megvettem, 1szer felvettem, kimostam é az elején lévő szőr díszítés foltokban lejött. Még kimostam 2 szer, addigra az összes lejött, de a szőr alatt ragad az anyaga, mert csak rá volt ragasztva a dísz. Kidobtam. Kb. ennyit ért....

2010. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!