Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen méretben vegyem cipőt?

Milyen méretben vegyem cipőt?

Figyelt kérdés
Egy rokonom nemsokára utazik Amerikába és hozatnék vele egy Adidas Ultraboost Uncaged-et. Azt nemtudom pontosan milyen méretben mivel a cipőt nyárra hordanám, de Amerikából hozva sokkal olcsobb mint itthon. Jelenleg 43-as a lábam, de elég gyorsan nőtt az utóbbi időben. 9,5öset hozassak Amerikai méret szerint vagy egy 10eset? Főként olyanokra vagyok kíváncsi akiknek a két méret közül van valamelyik: Nektek hanyas a lábatok europai méret szerint és mennyire fér el benne kényelmesen? Köszönöm az összes választ. 15/f

2018. jan. 11. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajzold körbe a lábad egy papirlapon, vágd ki, azt add oda az ismidnek, tegye bele a cipöbe kint és amelyik a jo, azt vegye. Nekem az adidasbol pl egy számmal nagyobb kell, mint a normál leméretem.
2018. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cipot mindenkeppen fel kell probalni.
2018. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmész egy közeli üzletbe, felpróbálod és elmondod az ismerősödnek.

Különben UB fél-egy számmal nagyobb kell mint a rendes méreted.

2018. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!