Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nektek meddig bírja a...

Csajok, nektek meddig bírja a harisnyátok?

Figyelt kérdés
Nekem hamar tönkre mennek. Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mennyi idő, hány használat után meg tönkre a nylonharisnya vagy nylonzokni és általába melyik része és mitől. Kíváncsi vagyok, hogy vajon csak nekem vannak ilyen gondjaim?

2018. jan. 12. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem inkább 1 alkalom,esetleg 2. Felreped a combomon vagy a fenekemen vagy az ülepénél(ha véletlenül kisebb méretet veszek),néha beleakad valamibe és akkor egyből felszakad.

F&F(TESCO) 60 den-es vastagabb nejlonharisnyám 2 éve megvan,az idő alatt szerintem 8-10 alkalommal hordtam és még mindig hibátlan :) De szerintem a vékonyabb 15-20 den-eseknél esélytelen többszöri használat.

2018. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vékonyak hamar szétmennek, 1-3 használatot bírnak. Vettem már drágábbakat is, de ugyanez történt.
2018. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem horok harisnyát🙂
2018. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vékonyak általában 2-3 alkalom.De van olyan vastag harisnyám,amit már 2 éve használok.Nagyon jó minőségű.
2018. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként válaszolnék és nekem a 15 denes volt hogy fél telet is kibírt az a trükkje hogy óvatosan kell használni és jó méret választás kell ill. Nem kell 30 foknál melegebb vízbe mosni.
2018. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vastag 40 den felettiek nekem simán túlélnek 10 alkalmat is vagy többet. Van egy 40 denes minőségi harisnyám ami már egy éve megvan, abból a fajtából 4 db van, és mindegyik teljesen jó állapotban van még. A vékony 20 denesek közül a legolcsóbbak egy alkalmat bírtak és kuka. A drágábbak 3 alkalmat bírtak ki maximum.
2018. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Én fiúként vastag, 100 den feletti nejlonharisnyákat hordok, és évekig szokták bírni. De 2-3 évig tuti. :) Pedig ősztől tavaszig folyamatosan hordom mindennap. Öt harisnyám van, így tehát átlagosan 40-50x hordom őket évente. :) Nekem nagyon bevált. :) A legjellemzőbb hiba, hogy kikopik az orra a körmömnél 3-4 év után.
2018. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sz....rabb minőségű 1-2 napig nem reped le rólam; míg a "jobb minőségű" az három hónapot, néha egy fél évet
2018. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 krisztamnk ***** válasza:

megéri jobb minőségűt venni és inkább nagyobbat, ha kicsi akkor jobban feszül és hamarabb szétmegy :-( Igazából a hossza miatt lényeges hogy egy számmal nagyobb legyen, szélességre sokat tud tágulni. Már akin muszáj...:-))

Vastag feketék (60-00den) látványosan megkopnak saroknál meg térdnél, az ellen nem sokat tehetsz...szerintem.

2018. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!