Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran viselsz melltar...

Milyen gyakran viselsz melltartót? (mondjuk szaladásnál) N

Figyelt kérdés
Normális, hogy szinte nem tudok melltartó nélkül szaladni, mert kényelmetlenek érzem? Annak ellenére, hogy nincsen valami nagy mellméretem?
2018. jan. 13. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz kategóriában van kiírva a kérdés, legalábbis ez csak rész kategória, előre is elnézést:)
2018. jan. 13. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Normális, és ha nem akarod, hogy lógjon a melled, akkor futásnál, ugrálásnál meg egyéb sportoknál is jó sportmelltartót célszerü hordani.


A mellett ugyanis nem izmok tartják, hanem inszalagok, és ezek kinyílni tudnak, összehúzódni nem. (Ezért is hülyeség, ha valaki sporttal akarja megelözni, hogy lógjon a melle - ugyanis ez fiziológiailag lehetetlen dolog.)

2018. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nagyon kicsi mellem van, emiatt inkább nyáron hordok melltartót, sima póló alá sportmelltartót szoktam. Futáshoz meg mindig azt. Igenis kényelmetlen érzés ha futáskor ugrálnak a mellek, akkor is ha kicsik.
2018. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

SZALADNI? Azt FUTÁSNAK hívják, aranybogár :D


Én sohasem hordok, mert szinte ali van mellem. Nem is bánom, pont ezért...

2018. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor mégegyszer...

Beírok egy normális választ és tőrlik valamiért a fhasszopók!


Nem szoktam viselni mert férfi vagyok és nem szaladni hanem futni szoktam.

Amúgy nem zavarnak a melleim.

2018. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Légyszi írd ki azt is, hogy mit ettél ebédre, nagyon kíváncsi vagyok, ha már ennyire unatkozol.

Legközelebb menstruációs kérdésekhez is írogass, mert olyan nagy hasznát veszik a válaszaidnak.

Sajnálom, ha téves elképzeléseid vannak a normális válaszokról.

2018. jan. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!