Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki hord még crocs klumpát?

Valaki hord még crocs klumpát?

Figyelt kérdés
Régen annyira nem érdekeltek, de most megtetszett a sima fehér :D

2018. jan. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én itthon hordok, anyám is, anyósom meg ha kimegy a kertbe szokott (nyáron). Szerintem kórházban is szoktak.
2018. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyáron, mezítláb. Nekem nem jött be.
2018. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a játszótéren nagyon dívik nyáron, mikor a gyerekek egész nap a csapot nyitogatják és sárban tapicskolnak, meg a strandon. (az én gyerekeim is ebben vanna ilyenkor) Én felnőttként klumpát nem hordok, de van crocs nyitott meg zárt balerinám, kukát levinni, folyosót felmosni, autót mosni, falat festeni, pincébe mennk és hasonló tevékenységekre. Szóval utcára szerintem gáz, de funkcionális cipőnek szuper. Gumicsizmát meg hótaposót minden szezonban rendelek tőlük a kölyköknek, azok szuperek.
2018. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Crocs balerínám van (Kadee a típusa), kánikulában szoktam hordani, mert tuti nem töri a lábam és nem is izzad bele, jó az anyaga. Viszont egy csepp vízen el lehet benne csúszni, szóval ha felhőszakadás ér, az izgi :D pedig gumi az egész, a talpa is (és tutira eredeti...) Az előttem szóló írta, hogy ő autómosáshoz, felmosáshoz is felveszi... neked nem csúszik?? Nekem ha eső után a mások által behordott vízre lépek a lépcsőházban, már akkor sikló üzemmódra vált a crocs talpa
2018. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!