Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek van kulon teli, nyari...

Nektek van kulon teli, nyari es atmeneti ruhatok? Nekem is ugy kellene csinalni?

Figyelt kérdés
Meg fel evem van hatra az egyetembol, van 10 napra valo ruham, ami ugy van, hogy ha nem mosnek, 10 napig lenne tiszta ruham. Am ezekkel a ruhakkal ugy vagyok, hogy mivel hosszu ujju ruhak, ezert hordhatom oket telen is meg tavasszal-osszel is. Nyilvan kabatnal mas a helyzet meg ciponel, de nalatok ez hogy van? Vege a telnek, es teszitek el azokat a ruhakat es veszitek elo a tavaszit, tavasz vegen a nyarit....
2018. jan. 14. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok ezzel ahogyan te is. Nekem direkt úgy vannak a ruháim válogatva hogy hidegebb időben picivel vastagabb hosszú ujjúak vannak előnybe, harisnyákból is a vastagabbak vannak késő őszi, téli időkre, ahogyan a nadrágjaim is.

Nyári ruháim amikor már tartósan 25 fokok vagy annál melegebbek vannak akkor kerülnek elő a vékony, rövid ujjú, vagy ujjatlan ruháim. Cipőimből minden évszakra való van.

2018. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amit egyértelműen csak télen vagy csak nyáron tudok hordani, lásd vastag pulcsik, kabát, hosszú ujjú, vastag ingek, nagyon lenge ujjatlan felsők, stb. De a többség univerzális, rétegelve néhány ujjatlan felsőt simán hordok télen vagy átmeneti időben is, ahogy nyári ruhát és kantáros rövid nadrágot harisnyával télen is. Sima rövidújjú pólókat meg szinte mindig, kivéve 40 fokban:D
2018. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen konkrétan évszakokra lebontott ruhatáram. Persze, van egy-két cucc amit nem tudok akármikor felvenni pl. vastag téli pulcsik, kardigának, kötött ruhák vagy éppenséggel nyári ruhák, de a normál pólókat, blúzokat, ingeket, ujjatlanokat, nadrágokat szoktam használni, függetlenül attól, hogy milyen évszak van. Például ilyenkor is hordom az ujjatlan vagy rövidujjú felsőimet, csak húzok rá valami vastag kardigánt.
2018. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Vannak csak nyáron hordható darabok, ezek a sortok, szandál, szaggatott hátú pólók, szaggatott leggings, vékony egyberuhák. Vannak a téliek, ezek a pulóverek, a bélelt bakancs meg a sapkasálkesztyű. Az összes többi az uniévszak. Pl. van vagy 20 pólóm és azokat hordom egész évben. Nyáron rövidgatyával, tavasszal-ősszel farmerral, télen hozzá egy pulóver. Hosszú ujjú vékony pólóm egy darab sincs. Vannak vastagabb egyberuhák amiknél a harisnya vastagságát változtatva simán tudok hordani egész évben, télen rájön egy kardigán azt cső. Talán még a leggings az amit csak megfelelő időben hordok de tavasszal és ősszel azt is kihasználom.
2018. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve végeztem a fősulin, egy éve alakult ki teljesen a ,stílusom'.

2 szekrényem van tavaszi-nyári és őszi-téli. Így nem kell pakolgatnom a ruhákat.

Tavaszi-nyári: picit vastagabb és véknyabb szoknyák, maxi ruhák, pólók, rövid ujjú felsők, hosszú ujjú vékony felsők, hosszú ujjú pólók, véknyabb tunikák, rövidnadrágok, 3/4es nadrágok, nyári egybe ruhák, hosszú ujjú ruhák, nadrágok(menta, bézs, fehér)

Őszi-téli: vastagabb anyagú szoknyák, nadrágok (világos, sötét farmer, sötét nadrágok, pamut hosszú ujjú felsők, kötött pulcsik, kötött ruhák, hosszú ujjú ruhák, vastagabb tunika)

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Pl. mindkét helyen írtam a hosszú ujjú ruhát, ezeket szín szerint osztom ketté, de nem azt jelenti, hogy egy rózsaszínt nem veszek fel ősszel, de így szebb a szekrényem. Rengeteg ruhám van, szeretem és hordom is mindet.

2018. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs különösebben.


Van farmeron pár - ezeket hordom télen és hűvös időben.

Szoknyákat, sortokat nyáron és melegben.

Pólót, pulcsit meg télen-nyáron hordok, mikor melyiket.


Kabátból van lenge meg téli, bár ide kell egy átmeneti szélfogós, mert ma pl. hideg nincs (5-6 fok), de szélvihar.

2018. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen külön ruhatáram van télre és nyárra. Külön szekrényben vannak. Sok ruhám van, nagyon szeretek vásárolni.

Tavasszal és nyáron szeretek lenge, vékonyabb anyagú, világos és élénk színeket hordani.

Ősszel ès télen pedig barnát, bordót, mustársárgát, sötétzöldet, feketét stb és anyagban is vastagabbakat.

2018. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy hasznosítom a rövidujjúakat meg pántos felsőket télen is, csak kardigánt veszek rájuk. De nyilván nyáron nem járok kötött pulcsiban.
2018. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!