Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire párosítha...

Szerintetek mennyire párosítható egyszerűen ruhákkal a teljesen fekete Adidas Superstar?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


És azért kérdezem, mert azon gondolkodok, hogy veszek egy új Superstart. A klasszikus fehér alapon fekete csíkos az tényleg mindenhez megy, és nagyon szeretem is, viszont most egy kicsit elkopott, hogy az elmúlt időben annyian hordták, ezért nem vagyok benne biztos, hogy azt vegyem-e. Így jött ötletként a teljesen fekete - elég jól néz ki, és annyira nem is tömeg - kérdés csak, hogy vajon mennyivel bonyolultabb ehhez öltözni? Nyilván mivel fekete, ezért mondjuk egy piros vagy türkiz vagy akármilyen színű cipőhöz képest sokkal jobban variálható, de az is biztos, hogy a fekete-fehérhez képest kevésbé.


Ti mit gondoltok róla, és ti melyiket választanátok?


2018. jan. 18. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekete mindenhez megy.
2018. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sem lesz gond a fekete mindig jol parosithato szinte barmihez, ja es nekem fekete superstarom van feher csikokkal nekem az jobban tetszik mint a sima fekete de t tudod ez is jol nez ki!
2018. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!