Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ilyen alakkal és súllyal...

Lehet ilyen alakkal és súllyal rövidnadrágot hordani? (többi lent)

Figyelt kérdés
62 kg vagyok, és alacsony... szeretnék rövidnadrágot hordani , de nagyon vastag a combom, és szerintem undrító... szerintetek? (bocsi a rossz fogalmazásért)
2018. jan. 18. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
165 cm magas vagyok, és 62 kg... csak véleményt szeretnék, hogy ocsmány- e vagy se... és ha igen akkor miket hordjak ha meleg lesz az idő?
2018. jan. 18. 16:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már a 62 kiló miért lenne sok.

Simán hordjál, én 181 cm és 104 kg vagyok és simán felveszem , mondjuk intenzíven sportolok.

2018. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg nyugodtan hordhatod. Senki sem top-modell, ne érezd magad kellemetlenül. Bár nem tudom, hogy a 62 kiló mit is jelenthet így - konkrét magasság nélkül, de nem hiszem, hogy vészes lenne. A nagyon sokat mutató fazonokat kerüld, és valami ízléses, lehetőleg egyszerű, könnyen kombinálható fazont válassz. Idén divatosak lesznek a pamut anyagból készült sortok is, amik mivel sokkal lezserebbek - vékonyabbnak is mutatják a lábakat.
2018. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
96%
Simán, felesleges ilyenek miatt megsülnöd nyáron, higgy nekem. Én évekig nem mertem rövidgatyát felvenni de pár éve bevettem a leszarom tablettát és azóta is hordom.
2018. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen alakkal hanyagold de a 62 kilo nem sok meg akkor se ha 160 cm körül vagy.

Van egy határ ami fölött inkább ne....de ez nem az.

2018. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Linkelek képet, hátha tudok segíteni:

[link]


[link]

2018. febr. 1. 18:07
 7/9 Metionin ***** válasza:

Ilyen alakkal simán.

Amúgy ugyanilyen harisnyám van :D

2018. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az első kép gyerekes és nevetséges, a második ocsmány és szánalmasan közönséges azzal a bugyinadrággal.
2018. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
5-ös: miért aki úgy néz ki mint ezen a képen, az nyáron, 40 fokban mit csináljon, hordjon hosszúnadrágot, és süljön meg, csak mert neked nem tetszik? eszem megáll, mit képzelnek magukról az emberek
2018. febr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!