Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel kombináljam?

Mivel kombináljam?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy fekete combzoknit, amit szívesen felvennék, mert tetszik, csak kicsit tanácstalan vagyok a kombinálást illetően.

Tudnátok olyan outfiteket javasolni, amik stílusosak, hétköznapra is hordhatóak és a combzokni is szerepet kap bennük? Teljesen átlagos testméretű vagyok, 22L



2018. jan. 20. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyesmihez mit szólsz? :)

2018. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remelem tetszik valamelyik:)

2018. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha nagy hidegben veszed fel, nem fagy le a combod azon a tenyérnyi darabon ahol csak a vékony harisnya van ?

Ha meg melegebb az idő, nem túl sor egy harisnyanadrág meg ez a vastag kötött anyag a lábadra ?

Én a praktikum oldalát néztem, dehát a divat sokszor felülírja a praktikumot.

2018. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert tavasszal/osszel nem annyira nagy szam felvenni, nem fog benne emgsulni az ember
2018. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köazi szépen a válaszokat, sokat segítettetek.

Nekem ez tetszett a legjobban: [link]

A hidegre visszatérve: mindenképp vennék alá egy vastagabb harisnyát, úgy azért nem lenne olyan hideg, a combzokni is elég vastag. Illetve mindenképp kicsit melegebb időben venném fel (min. 10 fok), nem ebbe a minuszos időkben.

2018. jan. 22. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!