Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ioffer vélemény? Többi lent!

Ioffer vélemény? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék rendelni pár dolgot.

A kérdéseim pedig a következők:

Megbízható e az oldal?

Mennyi idő alatt érkezik meg a termék?

Milyen minőségűek? / videók alapján elég jók/


2018. jan. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Én nem rendelnék onnan semmit. Sokkal kevésbé szabályozott, mint pl. az ebay, semmiféle felelősséget, garanciát nem vállalnak a hirdetőkkel kapcsolatban, könnyű csalókat kifogni.

2018. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iofferrol szinte csak rosszat hallani. Ha nincs sok felséges pénzed, inkább ne kockaztass.
2018. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már több mindent vásároltam ott. Igazából olyan érzés vásárolni, mintha szerencsekerekeznél. Az eladók kb. 25 %-a csaló. Kifizettetik veled a vételárat, és utána soha többet nem válaszolnak semmilyen kérdésedre, vagy, ha igen, akkor hazudoznak össze-vissza. A rendelések, amik megérkeztek, azok rendben voltak, egyszer-kétszer fordult elő, hogy a küldött áru köszönő viszonyban sem volt a hirdetésben írtakkal. Összegezve, én már nem rendelek onnan semmit, mert az oldal üzemeltetője nem vállal semmiféle felelősséget az eladók regulázására. Egyszer fordult elő, hogy hónapok után visszautaltak vételárat egy nem teljesített tranzakció után. Jobb, ha nem rendelsz semmit, ha pénzt és idegeskedést akarsz megspórolni.
2018. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem,rendelek. Ma is jött cipőm. Az amit rendeltem. Nekem be vált az oldal. De jó ha tudod NINCCS vásárló védelem,így ha nem kapok meg v hibás nem kapod vissza a pénzed
2018. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is többször rendeltem az iOfferről, minden rendben megérkezett. Soha sem volt vele problémám.

Most ismét szerettem volna rendelni, de úgy tűnik, hogy megszűnt az oldal.

Létezik ez?Mióta nem működik?

2019. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!