Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik zakószabású férfi ing?

Létezik zakószabású férfi ing?

Figyelt kérdés
Gyakran szeretnék laza eleganciával öltözni. A zakó sokszor túlzás, de azért ingujjban nem szeretnék megjelenni. A pulóver meg túl hétköznapi és túl meleg szokott lenni. Meg nincsenek rajta zsebek. Úgy elképzelem, ha lenne olyan kívül hordható ing, amelynek deréktájon is lennének zsebei, akárcsak a zakónak, az könnyű és praktikus lenne a szokásos ing fölött. Nyakkendővel vagy anélkül. Akár pólóval is lehetne hordani. De ilyent nem találok sehol. Nagyon laza, mosógépben mosható zakó is megfelelne.

2018. jan. 24. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs. Az általad elképzelt ruhadarabot sportzakónak hívják, ami ellentétben az öltönyök zakójával, kifejezetten hétköznapi, mindennapos viselet. Persze ha... khm... kevéssé kifinomult környezetben nőttél fel, akkor eleinte lesz laholás egy ilyen hétköznapi ruhadarab miatt is, de ha emelt fejjel lepattintod az ugratásokat, akkor 2-3 nap alatt megszokják, hogy ez lett a te stílusod.


(Javaslom, hogy akkor már a szakadt edzőcipőt is cseréld le egy vállalhatóbb darabra, valami ilyesmire: [link] )

2018. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg?

[link]

2018. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, Kim Dzsong Un nagyon trendi, de ehhez ilyen frizura is kell. De nekem nyaknál ne legyen ilyen zárt. Mellesleg van egy rági pizsamafelsőm, ami kb olyan, amit keresek, de azt azért mégse.

Furcsa, hogy én vagyok az egyetlen a világon ezzel az igénnyel. Pedig nagyon praktikus lenne.

2018. jan. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!