Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dorko és Helly Hansen bakancso...

Dorko és Helly Hansen bakancsok mennyire megbízhatóak? Megérik az árukat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények?
2018. jan. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl jók. Én a helyedben militarista boltban vásárolnék autentikus bakancsot. Azok 7-8 évig is simán bírják.
2018. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Dorkot felejtsd el, Helly Hansen millioszor jobb marka
2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
A Dorkonál kevés rosszabb van, de a HH sem húzza sokáig.
2018. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen! és ugyanez a helyzet a Timberland és Panama Jack márkával is?

#1 válaszolónak: én divatbakancsra, városi használatúra gondoltam de ha jól gondolom militarista boltban csak túrabakancsot lehet venni. (javítsatok ki ha tévedek!)

2018. jan. 26. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Militarista boltban mindenféle bakancsot lehet kapni, Kérdező. Akár városit, akár ugróbakancsot, akár túrabakancsot, akár katonait. Lehet hogy másfél év alatt tönkremenő divatszart azt nem, de aki ilyet venne, az vásároljon inkább balettcipőt. A bakancsnak pont az a lényege, hogy minél tovább kitartson.
2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Timberland jó, de valamiért a talpa nekem havon indokolatlanul csúszós, pedig jó recés... vsz. valami fura gumiból készül...
2018. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Timberland Panama Martens ezek jók.
2018. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!