Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós cipő a Converse torna csuka? Gondoltam hogy veszek de ha tartós akkor maradok a kínai 1500ft-os fekete magasszárú cipőnél az is kitart fél évig.

2018. jan. 26. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 3 éve kezdtem el használni a Convers cipőit,inmár 2 éve használok egy sima fekete-fehér rövidszárú változatot,és azon kívűl,hogy kitágítottam semmi baja nincsen. Bár lehet ez azért van,mert nem járkálok vele salakos-sáros-lutyakos időben,nem vízálló.

Szerintem érdemes beruházni rá.

Nekem van még egy bordó magasszárú,és egy kekizöld.

A Vans cipőit is tudom ajánlani,ugyan olyan árkategóriában vannak.

Remélem tudtam segíteni! :) 17/L

2018. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vettem egy fekete Converse cipőt, kifejezetten fesztiválra. Azóta volt, hogy térdig sáros lettem, mert a 2016-os EFOTT “kicsit” esős volt. Kisúroltam, utána mosógépbe dobtam, és semmi baja. Vedd meg nyugodtan!
2018. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éve nyűvöm. Voltam vele vízben, sárban, semmi baja. Kicsit kitágult, de ez nem csoda az anyaga miatt.
2018. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém most 5 éves, ha kimosom olyan mintha új lenne pedig ősszel meg tavasszal szinte csak azt hordom. Tartós, megéri az árát.
2018. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kettő van. Mindkettő sima, nem magas szárú egy fehér és egy sötétkék van.

Előtte volt egy másik fehérem amit 2 évig hordtam de úgy hogy márciustól novemberig minden nap. Sőt néha télen is hordtam amikor nem volt annyira hideg. El is ázott az párszor, spanyolországi, olaszországi stb túrákra is azt vettem fel. Utána már inkább megszabadultam tőle és lett egy új fehér.

Én imádom mind a kettőt ,mert nem nehéz őket tisztítani 8fehéret fehérítővel gyönyörűen ki lehet pucolni) rengeteg mindenhez fel lehet venni , 10 éve is divatos volt és a mai napig az ráadásul tényleg nagyon sokáig bírják.

Szerintem megéri.

Ja és pluszpont hogy mivel vászon , jobban levegőzik így nyáron is kellemes de én spec mostanában is sokat hordtam őket mert nem volt annyira hideg.

2018. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd lassan megrendeltem
2018. jan. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!