Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem fura 18 évesen szerintetek...

Nem fura 18 évesen szerintetek ha a nagyapám 40 éves mechanikus doxa óráját hordom?

Figyelt kérdés
Csak mert a mai generációba főleg ezek a digitális meg okosórák vannak,viszont ez még a felhúzósok közül való.

2018. jan. 26. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök menő.😏

Miért lenne ciki?

2018. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

De, nagyon fura. Sőt, elég röhejes. Ne értsd félre, most nem akarlak téged fikázni, de egy 18 éves (legyél bármennyire érett lelkű, és elegáns viseletű!) ne hordjon ANTIK órát, pláne ne egy DOXA -t! Ahhoz ember is kell. ;-)


Ne hordd, majd 4-5 év múlva.

2018. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? A régi dolgok mindig is menőek lesznek. Szerintem nagyon egyedi hatást kölcsönöz, ha a mai világban egy ilyet felveszel. Én a csokornyakkendőkkel és a nadrágtartókkal vagyok így. :-)
2018. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A jó édes ***** válasza:
35%

A mai generáció pont, hogy nem hord már digitális órákat - szinte mindenkin a palacsinta méretű bizsu és divatórákat látni. Ha nem háromszor nagyobb az óra, mint a tenyered, akkor oké - 36-38 mm-nél nagyobb órák elég hülyén szoktak kinézni fiatalokon. Az aranyozott, agyonpolírozott fényes meg egyéb felületek szintén felesleges csicsának tűnnek hétköznapi viseletnél - én ilyet sem hordanék legfeljebb különleges eseményekre.

Az, hogy neked tetszik-e a mechanikus egyéni ízlés kérdése - ha minden nap felveszed és ez által energiát kap, akkor nyilván van értelme, de hogy ha napokig nem hordod és mindig be kell állítani akkor szerintem felesleges. Az meg megint nevetséges, ha valaki otthon is hordja az óráját, csak hogy ne kelljen majd felhúzni.

2018. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz
2018. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt... ;)
2018. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

#8

Az a paraszt, aki a magadfajta idiótákat ki nem állhatja. Az a legszebb, amikor az idióta, hülye is. "Cionista" xD Karinthy-gyűrűt érdemel! :"D

2018. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
De igen, gáz. Nem azért mert mechanikus, hanem mert tinédzsernek az nem való. Főként nem farmer+kapucnis pulóver mellé
2018. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
18%

Ha pl melegítőhöz hordod az gáz. És nem azért mert retro, hanem mert nem illik hozzá. Hisz tornázni se öltönybe mész.

Tedd el szépen a szekrénybe és mikor alkalomhoz illően fel tudod venni akkor vedd fel.

2018. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!