Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szálkás, vagy nagyobb...

Lányok! Szálkás, vagy nagyobb darab férfi?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik nektek jobban?

Aki ruha nélkül néz ki jól,tehát strandon kockahas,kidolgozott izmok,vagy aki ruhával néz ki inkább jobban,mivel nagyobb darab,ő is kidolgozott,csak nem szálkás.

LEGINKÁBB 14-20 ÉVES LÁNYOK VÁLASZÁT VÁROM!


2018. jan. 28. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, ritka, de nekem hihetetlenül bejönnek az alacsony, mackós fiúk/férfiak. :)

19/L

2018. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Kinem sza rja le a szálkákat meg kockákat?!?! A pocak mindig kell!
2018. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a mackós alkat jött be.
2018. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ez most azért rossz kérdés, mert nagyon kevesen szálkások állandóan. Az alacsony testzsír arány elég egészségtelen hosszabb távon. Szóval igazán szálkás férfival akkor fogsz találkozni, ha az valami versenyre készül.
2018. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába 6 év, szerintem a 14 és a 20 éves lányok gondolkodása közt hatalmas a különbség, így az ízlésük is más (mondjuk 2 azonos korú embernek is).

20 évesen eljutottam oda, hogy már nem érdekel az alakja az illetőnek :D

Ha mindkettő kidolgozott, mint ahogy te írtad, akkor egyértelműen a nagyobb darab a zsánerem, de a még mackósabb, pocakosabb férfiak a legvonzóbbak számomra. :)

2018. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 ev alatti lanyoknak altalaban a szalkasak jonnek be... :D 16 folott pedig nem nagyon tudtam,mivel nincs olyan ismerosom akit errol kerdeztem volna es lany :D
2018. jan. 31. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az atletikus típus az ideálom.

Azaz ne legyen nagyon kigyúrva, mert az már egy szinten túl taszító szerintem. De azért legyen sportos. Nem kell, hogy kockás hasa legyen, de legyen erős (ezt gyakorlatban értem).


21L

2018. febr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hmm,értem!

Köszi a válaszod:)

2018. febr. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!