Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen stílusú ingbe nem lenne...

Ilyen stílusú ingbe nem lenne gáz elmenni bulizni? Vagy ez már túl elegáns viselet?

Figyelt kérdés

Ha eddig mentünk bulizni a barátaimmal nem igen erőltettem meg magam ruhaválasztás terén. (ezt ne úgy képzeljétek el, hogy teljesen lyukas cipőben meg 2 számmal kisebb pólóban jártam el ,hanem egyszerűen semmi elegancia nem volt benne) Na de a lényeg ,hogy 16 évesen nem lenne-e túl elegáns egy szórakozóhelyre az ilyesféle ingek?


[link]


[link]


Hozzáfűzném ,hogy sportosabb alkatom van és szerintem azért rajtam nem lötyögnének ennyire ezek az ingek mint ezeken a modelleken. (azért nem vagyok egy Kathi Béla de csontsovány is messze vagyok)

Ja és persze a felső gombot nem gombolnám be de ez releváns szerintem.


És még az lenne az utolsó kérdésem, hogy az ing ujját felgyűrjem vagy az már felesleges?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 31. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ing sem jön be igazán, de ha más mintája lenne az elsőnek az tetszene. Szerintem nem lenne túl elegáns.. Inkább menj egy ingben, normálisan felöltözve mint melegítőben amit nagyon sokszor látok bulikban..
2018. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán mehetsz ezekben bulizni. Ha felgyüröd alkar középig az ujját, kissé lazább hatásu lesz, nem lesz olyan komoly szerü.
2018. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán elmehetsz bennük bulizni. Ezek teljesen hétköznapi ingek, nagyon messze vannak az elegánstól.😊
2018. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

„sportosabb alkatom van és szerintem azért rajtam nem lötyögnének ennyire ezek az ingek mint ezeken a modelleken."


Nem ezen múlik. Hanem a szabáson. Regular fit, slim fit, loose stb. Ha egy regular ingból direkt kisebbet vesz az ember hogy ne lógjon, az jó eséllyel máshol fog hülyén kinézni.

Egyébként rengeteg srác ingben jár bulizni. Még csak véletlenül sem lógnál ki.

2018. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan menj ingben.

Bár szerintem ezek a mintás ingek kicsit pávásak.. Főleg az olyan rikító színű ingektől tudok falra mászni, ami leginkább egy papagájra emlékeztet.


Nyilván ízlések és pofonok, de szerintem pl. egy sötét színű ing (fekete/sötétkék/szürke) kifejezetten jól és lazán is tud kinézni, ha feltűröd az ujját, vagy esetleg egy minta nélküli pólóra veszed rá kigombolva...


Nem tudom, hogy elírtad-e, de szerintem ha gombot ki akarsz gombolni, ne az alsó gombokkal tedd: a legtöbb ingnek szűk a nyaka, azért szokták a felső gombot kigombolni.

2018. febr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl elegáns... ezek? Te tréfálsz, ugye? Nem “túl” de semennyire nem elegáns egyik általad linkelt darab sem. Bátran mehetsz ezekben bulizni.
2018. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 1. 15:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még az 5. válaszolónak írnám, hogy igen a legfelső gombra gondoltam ,hogy azt nem gombolnám be. :D
2018. febr. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!