Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az összeállításról, jól néz ki?

Figyelt kérdés

23/F

Amolyan sportosan elegánsnak mondanám. A hétköznapokon is gyakran hordok ilyet. Lányok válaszát is szívesen fogadom, hogy mennyire jön be, vagy épp mennyire nem. :D


[link]



2018. febr. 2. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ruha jó, csak igazítsd meg magadon, mert a zakó és a nadrág is félrecsúszva, flecsúszva áll rajtad. Így igénytelenül néz ki, de ha megigazítod, jó lesz.
2018. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem tipikusan ez a stílus jön be, viszont egy vasalás és igazgatás jól jönne. Ezeket leszámítva favorit :D
2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexnél gyakran megkértem a pasim, hogy vegye fel ezt az "egyenruháját".

Remélem ez sokat elárul. :)

2018. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na a képet nézve tényleg csak fel van lökve rám a ruha. Nagyon rákattantam erre az öltözködésre, már van vagy 6 zakóm, imádom hordani őket, na meg pont olyan az alkatom és a kinézetem, hogy jól illik rám az efféle ruha.
2018. febr. 2. 19:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lent van a nadrág dereka. Így elég béna.

Olyan mintha a felső tested sokkal hosszabb lenne, mint a lábaid.

Egyébként tök jó lenne!

2018. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de teljesen korrektül nézel ki. Sok lánynak tetszik ez a stílus.
2018. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem csak hülyén álltam be, eléggé ki voltam "tekeredve". A nadrág az pont a derekamon volt, meg nem is bő inkább fel volt csúszva valószínű. Azért nem semmi, hogy a női szem miket észre nem vesz. Nekem fel nem tűnne. :D



# 3 válaszadó. Na ez tök jó. :D

2018. febr. 2. 19:59
 8/16 anonim válasza:

Más az, amit elegánsnak gondolok.

A nadrág ki van térdelve, és olyan szűk, mint egy bricsesz.

Rajtad még elég laza a zakó, de látok olyanokat, hogy alig fér el benne a pasi.

Nem értem ezt a divatot. Miért viseltek szűk és kényelmetlen ruhákat?

2018. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Uhh nekem nagyon bejön
2018. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8 válaszadó.


Ez így hétköznapibb. Persze állásinterjúra és hasonlókra el nem mennék ilyen laza ruhában. Ez pont ilyen utcára való öltözet nekem. A korrekt módon szűk ruhák akiknek van hozzá testük szerintem teljesen okés. Ez is divat, hogy kihangsúlyozzuk a vonalainkat.

2018. febr. 2. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!