Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire strapabíró a CONVERSE...

Mennyire strapabíró a CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR II cipő? Úgy eleve mennyire strapabírók a CONVERSE cipők?

Figyelt kérdés
Eléggé megtetszett a fent említett cipő de nem tudom hogy meg-e éri, mivel nem olcsó és úgy hallottam hogy a Converse nem éppen a hosszú élettartamáról híres. Bár ezeket a vászon típusokra mondták, a fenti pedig bőr.

2018. febr. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónap alatt szétvált a talpától. Aztán vettem egy másikat, azt nem hordtam minden nap és 2.5-3 hónapot bírt. Lehet esszakat fogtam ki de nekem nem jöttek be. Ráadásul irtózatosan kényelmetlenek voltak
2018. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem pár éve volt egy, 5 évig bírta de az még a régi típusú volt. Ezekről az újakról nem hallottam jókat és nincs 16 ezrem kipróbálni hogy szétesik-e egy hónap alatt vagy nem.
2018. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem strapabíró
2018. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!