Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködés, haj típus...

Alex0918 kérdése:

Milyen öltözködés, haj típus állhat jól? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy piros az arcom és nem tudom, hogy milyen divat állna hozzám jól :P Mert nem szeretnék annyira feltűnő lenni, mert elég rosszul néz ki piros arccal zöld ruhába..... Milyen haj, ruházat állhatna jól?? Neveket tudnátok írni?

Magas vagyok, de nem vagyok kövér de nem is vagyok sovány


2018. febr. 11. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Fehér fekete cuccokat próbáld kombinálni az mindenkinek jól áll a pirosat (pólóba) sztem kerüld a zöldet meg főleg de nekem pl senkin nem tetszik a zöld, esetleg egy piros cipőn elgondolkodhatsz (a dorko, adidas, nike sneakerei közt vannak jók)
2018. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen próbáld ki a fekete fehér cuccokat, ne vegyél fel zöld és piros pólókat (nadrágot főleg :D) A hajadat ha festeni szeretnéd feltétlenül de fesd vörösre! Nem tudom milyen hosszú a hajad, de nekem régebben piros volt az arcom és rövid volt a hajam. Nem állt nagyon jól, aztán növesztettem a hajam és még mindig hátközépig ér. Nekem csak azért volt piros az arcom mert még kamasz koromban pattanásos volt, de aztán voltam kozmetikusnál és felírt valami kencét is rá.

Nem akarok hülyeséget mondani mert nem tudom hogy nézel ki, de szerintem a haj típus az arcformától is függ. Nézd meg itt, remélem ad pár ötletet! :)

[link]

2018. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!