Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha drága ruháim...

Mit csináljak ha drága ruháim vannak, de mindig olyan szerencsételnül nézek ki és rosszul is érzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
Tele van a szekrényem márkás ruhákkal és cipőkkel, de soha nem tudok úgy felöltözni ami nekem is tetszene magamon. Mindig olyan szerencsétlenül nézek ki. Közben meg mindig csak vásárolok (ma egy Burberry Brit farmert akartam) és a végén a ruháim a szekrényben lógnak címkével.

2018. febr. 12. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon tudlak sajnálni.

Turkálóban voltál már?

2018. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Egy ruhát nem csak felvenni kell tudni, de viselni is.

Add nekem én tudnék velük mit kezdeni :D

2018. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad. Ha nem kifejezetten torz a tested, akkor kizárt, hogy ilyen jól szabott, jó minőségű anyagból készült ruhák szerencsétlenül álljanak rajtad (vagy bárkin).
2018. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

egyértelmű a másolás egy jó lépés

nézd meg a modellek szettyeit vagy kedvenc sztárodat sportolódat és vegyél hasonló szettet szerintem

az már kipróbált összeállítás igazából ha nem egyszínű a szett hanem vegyes akkor nehéz eltalálni

például fehér felső farmer az klasszik vagy fekete felső farmer

piros felsőhöz fekete alsó illik

kék felsőhöz fehér alsó

tehát nézd meg mik a színeid ha nagyon világos a bőröd és a hajad szőke vagy vörös akkor világos színek

ha sötétebb a bőröd a hajad viszont barna vörös vagy szőke akkor krémszínek

ha sötét a bőröd és a hajad akkor fekete fehér illetve barnás színek de meleg színek főleg

ha világos a bőröd és sötét a haj akkor fekete fehér darabok a jók



[link]

[link]

2018. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha gondolod atkuldheted privatban a kedvenc darabjaidat es segithetek, hogy mit mivel hordj.:)
2018. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az is gond hogy az utóbbi öt évben híztam 7 kg. amit nem tudok leadni sajnos, olyan mint ha masszívan beragadt volna. A ruháim jók és bárki máson jól állnának abban biztos vagyok, lehet rajtam is szépen állnak csak én nem tudom elfogadni magam. Sminkelek is zömében Esteé Lauder és MAC sminkeim vannak, a ruháim Burberry, Boss, Escada, Moncler, Max and Co biztos nem a szabásukkal van a gond.

Köszönöm 4. válaszoló a tippeket.

2018. febr. 12. 22:15
 7/14 A kérdező kommentje:
A kedvencem Olivia Palermo az ő stílusát szoktam követni csak én hozzá képest egy bálna vagyok, igy nem mindig azonos a végeredmény. A másik pedig hogy sokszor olyan basic darabokat vásárolok és sokszor már úgy nézek ki mint egy ötvenéves nő húszonéves létemre.
2018. febr. 12. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
bocs de miért lettem lepontozva akik meg beszólnak fel? túl értelmes a válasz?
2018. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le.
2018. febr. 12. 22:23
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
jah ok akkor megint bunkóék akcióznak kezd olyan érzésem lenni hogy aki megpróbál válaszolni azt a sok tirpák lepontozza
2018. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!