Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék divatos, de nem...

Hol vehetnék divatos, de nem túl divatos minőségi, fiatalos férfi ruhákat?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok járatos az öltözködésben, divatban sajnos, mert nincs rá időm... Viszont nem érzem jól magam a mostani ruháimban.


Fiatal egyetemista vagyok, s raktári melós.

A pénz amúgy nem akadáj...

Olyan minőségű ruhákat szeretnék mint a Tommy Hilfiger, Camel, Lacoste, stb. Csak olyan stílusban ami illik is az életvitelemhez.

Szóval ilyen egész egyszerű fiatalos darabokat, csak azért jobbakat mint amiket az ilyen newyorker, meg h&m helyeken adnak. Nem is feminimeket mint amiket a zarában adnak.

Szóval ezeknél egy fokkal prémiumabb, de nem elegáns ruhákat akarok.

De nem is olyanokat amilyeneket a divatmajmok hordanak.

Legyen a kínálatban pl. normális, nem szűkitett, de nem is bő farmer.


Tudom, hogy fel adtam a leckét, de tudtok valami boltot?


Előre is köszi!


2018. febr. 13. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha farmert szeretnél akkor mindenképpen a Levi's-t vagy a Wranglert esetleg a Mustangot vagy a Leet ajánlom. Ezen márkák nadrágjaiból bő választék van és nagyon jó a minőségük is. Én még szeretem a Levi's-nek a cipőit is és a többi cuccuk is nagyon jó minőségű. Nem az az elegán stílus amit képviselnek, inkább sportosabb lezserebb.

Esetleg még a G-star is neked való lehet. Bár az már egy kicsivel drágább kategória szerintem.

Még a Pepe Jeans is jó szerintem. Nekik is jó cuccaik vannak. Én a Tommy Hilfigert meg a Lacoste-t nagyon flancolósnak gondolom. Most nagyon felkapott és ez által számomra már tucat. (Jójó a Levi'sre is lehetne hasonlót mondani de szerintem ennek a márkának már története van. És elhíresült a jó farmerjairól.)

2018. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon hasznos válasz volt, ment a pont! :)
2018. febr. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!