Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meztelenkedésnek számít ha...

Meztelenkedésnek számít ha átlátszó ruhában mászkálnék az utcán?

Figyelt kérdés
Mármint pl egy olyan felsőben, ami kimutatja a mellemet, mellbimbókat, de ugye a ruha anyaga fedi, és úgy látszik át.

2018. febr. 16. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Annak számít, ha nincs rajtad alatta fehérnemű!
2018. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Btk szerint nem számít annak. Amugy meg sexy. 23L
2018. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na ilyesmire gondoltam:


[link]

2018. febr. 20. 09:27
 14/16 anonim válasza:
60%

A vicc az egeszben.


Hogy pl nyaron egy csaj legyen rovid ujjuban ha varosban van vagy emberek kozott.


Erre en tavaly kb mindenhol meztelen ferfit lattam felulrol. Bementem a tescoba es kb 10 hapsi fel pucer volt! Rovid nadrag felso nuku. Akkor ennyi erovel igenis a csajnak is lehetne ezt hogy nem hord felsot.

2018. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Támogatom, nyáron igenis tessék így öltözni:)
2018. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként amit linkeltél, az a ruha nem ennyire átlátszó, csak a vakufényre vált azzá. Persze normál fényviszonyok között is elég merész. Nekem semmi bajom nem lenne vele, de nem hiszem el, hogy téged nem zavarna, ha mindenki bámulna. :)
2018. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!