Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen télicsizmát vegyek?

6 o'cock kérdése:

Milyen télicsizmát vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan téli, vastag, bélelt csizmát keresek, amiben garantáltan nem fog meghűlni sem a lábam. Eddig egy Pat Calvin csizmám volt, abban remènykedtem, hogy ez elèg meleg, bundás lesz. Hát nem. Ha nem mászkálok(buszon ülök, állok, várok stb), a lábam jég hideg, nagyon fázik, és már másodjára fàzom fel, és biztos vagyok benne, hogy ez a csizma miatt van. Természetesen nézzen ki úgy, hogy fel lehessen venni normális öltözethez. Már az ára sem érdekel, csak ne szenvedjek.

Várom a normális válaszokat.

Köszönöm szépen.



#tél #csizma #Béleltcsizma
2018. febr. 16. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a telet bird ki már alig lehet kapni csizmát.

Ja amúgy meg figyelj oda a vásárlásnál. Ne a márkáját nézzed hanem h milyen a kialakitása meg a bélése.

Legyen vastagon bélelt meg vastag mintás talpa legyen. Nekm ez mindig bejön. Most is van olyan csizmám, hogy három centi vastag a talpa és vastag bundabélése van nekem ezzel meg az a bajom h amint bemegyek valahova elkezd benne izzadni a lábam.

2018. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom hosszúszárút szeretnél ugye? Szerintem mindenképp bőrcsizmát vegyél. Én férfi vagyok idén igazi bőr bakancsom volt és nem fázott benne a lábam pedig eléggé fázósak a lábujjaim, mintha ott rosszabb lenne a keringésem vagy nem is tudom.
2018. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én cipőből csak bőrt veszek, inkább legyen kevés kényelmes cipőm, mint sok kényelmetlen vagy egészségtelen. A cipő az egyetlen, amiben nem ismerek kompromisszumot, csak a legjobbat és a legkényelmesebbet veszem fel és a gyerekemnél is ugyanígy járok el (nincs kínai vagy műanyag, vagy kényelmetlen cipő) Én is a vastag talpú csizmára szavazok, nekem egy legero bőr és simpatex csizmám van, amiben nem fázik a lábam. Ha rákeresel az interneten, hogy legero csizma, akkor látni fogod a fazont, olyan van nekem is. 16 ezer forintért vettem. A Rieker márkát szeretem és van egy-kettő márka, amit külföldről rendelek, mert nálunk nem igazán kapható. A Rieker sajnos egyre többször használ már műbőrt, erre oda kell figyelni. Ha olcsón akarod megúszni, akkor lehet kapni gyapjú cipőbetéteket, azt bármilyen cipőbe beteheted és segít. Vagy ha tudsz vegyél vastag poliészter, polár zoknit, annál semmi nem melegebb, a csizmában pedig nem látszik, hogy mi van még rajtad. Ha a gyerekkel vagyok kint a játszótéren órákig ilyen hideg és nedves időben, akkor sem fázik a lábam.
2018. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!