Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalmi ruha hosszát lehet...

Alkalmi ruha hosszát lehet úgy variálni, hogy hosszabb legyen? Egy jó varrónő megtudná oldani?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy földig érő ruhát, de sajna a hossza mégse jó, a bokámig ér csak. Volt már vki ilyen helyzetben?

#varrás #alkalmi ruha #hossza rövid
2018. febr. 17. 08:33
 1/3 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Csak akkor tud hosszabbat csinálni belőle ha a mondjuk nagy felhajtása van a ruhának(ami nem szokványos). Esetleg szalaggal, csipkével lehetne meghosszabbítani, de ha nem illik a ruhához akkor nem.
2018. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kreativitás kérdése. Látni kéne a ruhát, hogy mi illik hozzá! Én hosszabítottam már csipkével. Sima fekete szoknyát mintás anyaggal. Mintás ruhába pedig középre tettem egy fekete csíkot. Senki meg nem mondaná hogy ezek nem úgy vannak eredetileg.

hasonlóak ezek a megoldások amiket én szoktam, tudom hogy nem maxiruha de meglehet oldani.


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akármilyen jó egy varrónö, varázsolni nem tud. Ha nincs plusz anyag alul, akkor hozzátoldani nem tdu, mert hülyén fog kinézni.

A fazontól függöen esetleg lehet valamit variálni, de ehhez látni kellene a ruhát és tudni, mennyivel kellene hosszabbnak lennie (cm-ben kifejezve!)

2018. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!