Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Lányok, nektek tetszik ha egy fiú fullcap-et vagy snapback-et hord?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 18. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem egy kicsit fuckboyos beutese van, de ha tetszik hordd
2018. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem, fúj
2018. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Ugyanolyan sapka, mint a többi. Nem tudom egyeseknek miért "fordul ki a gyomra" tőle. Az ilyen megnyilvánulás a lehető legkisebb intelligenciát mutatja. :) Nem baj! Mindig szükség van hulladékmenedzselési szakreferensekre.
2018. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk azért mert van akinek nem tetszik az egyik fajta sapka a másik meg mondjuk igen? Mert egyáltalán nem ugyanolyan,.mint más sapka? Mert ehhez is hozzátartozik egy bizonyos stílus/"szubkultúra", ami valakinek ellenszenves? Mondjuk ezekért. Eddig nem terjed a nagy intelligenciád?
2018. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A "kifordul a gyomrom tőle" nem igazán az ellenszenvet fejezi ki. Ha magyarul írsz, és azt akarod, hogy meg is értsenek, akkor használj megfelelő szavakat. Amitől kifordul a gyomrod, az nem szimplán ellenszenves. Nekem is kifordul a gyomrom az olyanoktól, akiknek attól fordul ki a gyomra, hogy valaki megmondja nekik az igazat, és Ők ezt támadásnak veszik. Fúj. Kifordul a gyomrom!
2018. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Elég dinnyefejűek benne a nyikhajok.
2018. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%
Nekem egyáltalán nem tetszik. Csúnya dolog az előítélet, de ha valaki egy ilyenben akarna leszólítani biztos, hogy elzavarnám. Fiatal fiúk hordják csak, a tinilányoknak valamiért tetszik. Ha komolyabb nőt szeretnél ne ilyet hordj.
2018. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!