Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth, metálos és egyéb nagyrés...

Goth, metálos és egyéb nagyrészt fekete ruhatárral rendelkezők! Ti milyen mosószert használtok?

Figyelt kérdés

Aki próbált már huzamosabb ideig feketében járni, biztos rájött már, hogy elég gyorsan kopik a szín, ráadásul minden anyag másmilyenre fakul.


Milyen mosószert illetve praktikákat lehet bevetni?


2010. jún. 8. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Perwoll black magic :D

Egyébként hosszú távon az sem nagyon kíméli a fekete ruhákat. Ez van ilyenek a fekete ruhák.

2010. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dreft,de ha kifakul,fekete ruhafestékkel befestem..olyan,mint újkorában..
2010. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja azt énis szoktam játszani, van egy nagy lábosom abban minden évben kerül valami ruha újraszínezésre
2010. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persil :D de egyébként nekem teljesen mind1 a mosószer márkája, az acélmerevítéses fűzők nem igazán kopnak, a többit meg nyugodtan bevághatom a mosógépbe feketére festeni, ha kifakult.
2010. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áhh...


Én is festem őket...


Csak kaptam egy fehér fűzőt, és persze első nap, mikor felavattam buliban össze is foltoztam(:


Az is fekete mostmár:D

2010. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hipóba is rakhattad volna...:DDD
2010. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!