Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz a replika Yeezy?

Imi0 kérdése:

Gáz a replika Yeezy?

Figyelt kérdés

Egy ideje szemezgetek a Yeezy Boost 350 v2 Pirateblack modellel, de az ára miatt nem engedhetem meg magamnak egy eredeti vásárlását, így elgondolkoztam egy replikája beszerzésén. Nem az árcédulája tetszik amivel lehet villogni, hanem a formaterve, maga a cipő külseje.

Próbáltam keresni más, olcsóbb, de hasonló alternatívát, de nem találtam, így maradt a replika, mint ötlet.

Viszont egyre ismertebb a Yeezy, mint márka és emiatt a suliban félek, hogy megszólnak érte, hogy replikában járok és megvádolnak, hogy menőségből vettem meg, hogy felvághassak vele, hogy milyen drága cipőben járok.

Így nem tudom, hogy mitévő legyek..

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 19. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igeeen nagyon az. Ha sajnos nem engedheted meg magadnak RENGETEG boost van ami nagyon hasonlit, tehat ez csak a vaganykodasra megy ugyanugy. Nezz egy ultraboostot aztan csao. Kamu Yzyt tenyleg ne, nagyon telepi prolis.
2018. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tenyleg szep cipo szerintem is a yeezy, de replikat venni belole gaz. Megertem, ha neked nem az ara miatt tetszik, viszont egy “professzionalis” ember azonnal felismeri a replikadat es nevetseg targya leszel plusz prolinak tekintenek.

Ha meg egy tokeletes masolatot szeretnel, az nem lesz kis penz, kb szamits ugy az eredeti arnak a felere.

Ha meg valami piacrol veszel egyet, akkor tuti felismerheto egy komolyabb sneaker gyujtonek a szemeben, es par het alatt szet is jon.

Nekunk az osztalyban van egy fiunak kamu yeezyje es kamu supreme felsoje. Termeszetesen o azert horjda, hogy felvagjon vele. Ne is mondjam, hogy mindenki csak rohogott rajta, amikor meglattak es 2 nap viselet utan nem is lattuk rajta :D

2018. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nagyon gáz.
2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 81%-nak. Ez olyan, mint amikor a lányok kamu

Louis Vuitton táskával menőznek. Lány vagyok, de nekem is nagyon tetszik az a cipő amúgy.

2018. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Adidas shadow feketében szinte ugyan az. Még ha igazit vennél is az emberek azt feltételeznék h habi cucc xdd
2018. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ha kérdezik és bevallod ,hogy replika a kor

nem gáz itt egy jó replikashop: [link]

2018. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!